Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Отбор к Евро-2016. Македония - Украина 0:2. День форварда
Источник: https://m.footboom1.com/ua/euro-2016/qualification/1444423298-otbor-k-yevro-2016-makedoniya-ukraina-0-2-den-forvarda.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Ответ на сообщение пользователя DI показать

А он есть еще этот золотой запас? Полагаю, что Петюня с Кроликом уже его сплавили америкосам.

Асобинный статус, в будку, в данетск!

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Асобинный статус, в будку, в данетск!

Уроки сделал, умник?

 

DI

Если с Испанией сыграем вничью , то все равно остаются шансы на лучшее место, среди третьих команд. Правда, немного, по моим подсчетам 7-8 %.

 

DirtyDog

Ответ на сообщение пользователя DI показать

Уроки сделал, умник?

За Кальмиус, новорос, место!

 

Белый Волк

еспанці з маками теж майже нічого не створили, а забили після зрізки. Наші навіть переконливіше виглядали.

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

За Кальмиус, новорос, место!

Иди, иди на место, кто же тебя держит.

 

DI

Ответ на сообщение пользователя DI показать

Иди, иди на место, кто же тебя держит.

Я у себя дома, а ваш чумной вольер почему-то открыт.

 

Белый Волк

Який зміст їхати на Євро, якщо не зможем переграти не мотивованих іспанців.

Про плей-оф навіть чути не хочу.

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя dima24 показать

не знаю, про які ви шанси говорите, але з такою грою у нас шансів нема... які моменти були у ЗбУ до пенальті? НУЛЬ!!! ні одного виходу один-в-один, ні одного сейву голкіпера маків, тупо фарт... Фома кандом має йти нах...

з іспанцями буде автобус і 0-0 в кращому випадку...

Навіть не читав коменти далі, наштовхнувшись на те, що в мене в думках. Пофіг на матч з іспанцями (навіть, якщо його виграємо), гнать цього ушльопка Михайла Івановича під три чорти сраним віником!!!

 

Shurifan

Впенений, що всі розуміють, що в матчі з іспанцями нам потрібна лише перемога, але не впевнений, що це допетрають в штабі Фоменка.. Зрозуміло, що потрбіно ставити склад здвома нападниками - Селезньов (трохи поазду) і Кравець - і відмовитись від трьох деструктивних півзахисників (Гармаш-Рибалка - нашефсьо, якщо Денис не готовий, то замість нього Ротань, і ніяких Стьопиків і Сидорчуків). Але, гадаю, що пан Михайло звично вийде на гру з трьома опорниками і одним нападником, хоча й втрачати вже нема чого...

 

Shurifan

Ответ на сообщение пользователя Shurifan показать

Впенений, що всі розуміють, що в матчі з іспанцями нам потрібна лише перемога, але не впевнений, що це допетрають в штабі Фоменка.. Зрозуміло, що потрбіно ставити склад здвома нападниками - Селезньов (трохи поазду) і Кравець - і відмовитись від трьох деструктивних півзахисників (Гармаш-Рибалка - нашефсьо, якщо Денис не готовий, то замість нього Ротань, і ніяких Стьопиків і Сидорчуків). Але, гадаю, що пан Михайло звично вийде на гру з трьома опорниками і одним нападником, хоча й втрачати вже нема чого...

играть с двумя напами против испанцев - это смешно, конечно. кстати, сколько напов было вчера у беларусов и сколько они ударов нанесли? однако ж выиграли.

 

Эйся Трёп

Забыть надо о сборной пока на лавке тренеров такой паноктикум.Вчера показали, аж страшно стало.

 

elcharro

Франція ще далековато, треба думати як вийти з групи. Або не думати,- все одно Люксембург допоможе:)))))))

 

pochti-bashkir

Павел спасибо за обзор

я как раз матч не смог посмотреть

а здесь прочел, как будто в живую глянул

честно

 

аммиак

Друзья, ну о чем вы спорите. Венгры могут даже поиграть грекам, ибо у них УЖЕ 15 "зачетных" очков, а все другие команды на 3-их местах могут набрать максимум 14 очков. Кроме Украины, у которой сейчас 13, а может быть и 13, и 14, и 16. Таким образом, только выигрыш у испанцев выводит наших напрямую на Евро. Любые другие варианты выводят мадьяр. А теперь вспомним мой же))) коммент двухмесячной давности про обоссача и обосрача михаливаныча, про прямую путевку с третьего места венгров или норвегов, про очередной наш плей-офф, и очередной наш влёт... И пока что прогноз сбывается, к сожалению. И наверняка так и произойдет, пока у руля сборной ссыкливый и бестолковый физрук.

 

Prior_MGS

Кравець забив шикарну банку, зробив все як форвард світового рівня, на швидкості качнув простеньким фінтом заща і спіймав вротаря на гаданні куди той буде бити... Шкода, що він таке робить не дуже часто як би того хотілося нам, вболівальникам.

 

muntyan

угу, три форварди треба, або навіть пять форвардів.... а хто буде в центрі мячик забирати у Іньєсти, Фабрегаса, Касорли, Сілви?

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя Prior_MGS показать

Друзья, ну о чем вы спорите. Венгры могут даже поиграть грекам, ибо у них УЖЕ 15 "зачетных" очков, а все другие команды на 3-их местах могут набрать максимум 14 очков. Кроме Украины, у которой сейчас 13, а может быть и 13, и 14, и 16. Таким образом, только выигрыш у испанцев выводит наших напрямую на Евро. Любые другие варианты выводят мадьяр. А теперь вспомним мой же))) коммент двухмесячной давности про обоссача и обосрача михаливаныча, про прямую путевку с третьего места венгров или норвегов, про очередной наш плей-офф, и очередной наш влёт... И пока что прогноз сбывается, к сожалению. И наверняка так и произойдет, пока у руля сборной ссыкливый и бестолковый физрук.

Третьими в группе венгром может быть и сборная Румынии, тогда нам ничьей хватит

 

sc-tavria

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

угу, три форварди треба, або навіть пять форвардів.... а хто буде в центрі мячик забирати у Іньєсти, Фабрегаса, Касорли, Сілви?

Иньеста и Силва играть не будут

 

sc-tavria

ну Сілва не факт що там серйозно. А що Інєста?

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Який зміст їхати на Євро, якщо не зможем переграти не мотивованих іспанців.

Про плей-оф навіть чути не хочу.

А может хватит уже над украинским языком издеваться? Слово "смысл" переводится, как "сенс", а не "змiст". "Змiст" - это "содержание". Достало уже читать подобный бред. Вирус Азарова вас всех поразил, что ли?

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

ну Сілва не факт що там серйозно. А що Інєста?

Иньеста уже несколько недель травмирован и на матчи отбора даже не вызывался

 

sc-tavria

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

А может хватит уже над украинским языком издеваться? Слово "смысл" переводится, как "сенс", а не "змiст". "Змiст" - это "содержание". Достало уже читать подобный бред. Вирус Азарова вас всех поразил, что ли?

Тут не сайт по лінгвістиці, слово зміст часто вживається в тому випадку, в якому я його використав. Хочеш спереачатись на цю тему, йди на відповідний сайт.

Або створи тему в Бункері і сперечайся з іншими GrammarNazi. Мене це мало цікавить.

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Тут не сайт по лінгвістиці, слово зміст часто вживається в тому випадку, в якому я його використав. Хочеш спереачатись на цю тему, йди на відповідний сайт.

Або створи тему в Бункері і сперечайся з іншими GrammarNazi. Мене це мало цікавить.

в том то и проблема, что в стране и на этом форуме, много тупых неучей, которые не знают того языка, на котором пишут. а нормальные люди потом голову ломают, пытаясь понять, что неучи хотели сказать/написать. вместо того, чтобы огрызаться, лучше бы спасибо сказал, записал новое для себя слово и общался бы, как нормальные люди.

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

в том то и проблема, что в стране и на этом форуме, много тупых неучей, которые не знают того языка, на котором пишут. а нормальные люди потом голову ломают, пытаясь понять, что неучи хотели сказать/написать. вместо того, чтобы огрызаться, лучше бы спасибо сказал, записал новое для себя слово и общался бы, как нормальные люди.

Твій рівень спілкуватись з Фаріон, Не неуч)).

Візьми зеркало поонануй на себе.

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Твій рівень спілкуватись з Фаріон, Не неуч)).

Візьми зеркало поонануй на себе.

Я не ты - с зеркалом не развлекаюсь

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Я не ты - с зеркалом не развлекаюсь

Судячи з написаного, тільки тим ти і займаєшся. Почитай, про синоніми, філолох.

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Тут не сайт по лінгвістиці, слово зміст часто вживається в тому випадку, в якому я його використав. Хочеш спереачатись на цю тему, йди на відповідний сайт.

Або створи тему в Бункері і сперечайся з іншими GrammarNazi. Мене це мало цікавить.

Не вживають це слово у такому випадку, бо воно не має такого значення. Нема снаги визнати відверту лексичну помилку - так і скажи.

 

Nyeyedyaka

Ответ на сообщение пользователя Nyeyedyaka показать

Не вживають це слово у такому випадку, бо воно не має такого значення. Нема снаги визнати відверту лексичну помилку - так і скажи.

Ще один Ірин Фаріон.

Який мені зміст це визнавати лексичні помилки, якщо мені взагалі п..уй на лексичні заморочки? Не ясно, про що я написав? В звичайній розмові воно досить часто так вживається, та і в текстах зустрічав не раз. Тому я якийсь ассемблер з фіговим компілятором мені мені буде писати, що його дістало. Раз дістало, то нехай звалить з сайту або не читає інші дописи. При тому, що він явно нахамив. Хай повішається, якщо його дістало.

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Ще один Ірин Фаріон.

Який мені зміст це визнавати лексичні помилки, якщо мені взагалі п..уй на лексичні заморочки? Не ясно, про що я написав? В звичайній розмові воно досить часто так вживається, та і в текстах зустрічав не раз. Тому я якийсь ассемблер з фіговим компілятором мені мені буде писати, що його дістало. Раз дістало, то нехай звалить з сайту або не читає інші дописи. При тому, що він явно нахамив. Хай повішається, якщо його дістало.

Сенс у тому, що рідну мову зазвичай вивчають все життя і це нормально. А якщо не хочеш, то так і пиши, що помилявся, помиляєшся і помилятимешся, замість того, щоб виправдовувати помилки тим, що їх також часто роблять інші. Мені-то байдуже, як ти говориш/пишеш, я тільки не люблю оцього виправдовування помилок. Звісно, мова - це постійний живий процес, де слова набувають і втрачають свій зміст. Але частота вживання слова "зміст" у його хибному значенні "сенс" є недостатньою, щоб вважати його коректним.

 

Nyeyedyaka

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити