Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Чемпионат Англии. 20-й тур. "Челси" громит "Кристал Пэлас"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/england/premier-league/1451745850-chempionat-anglii-20-y-tur-chelsi-gromit-kristal-pelas.html

З натугою переміг Арсенал і навіть більш якісні моменти були в Ньюкасла, якщо не брати кінцівку, де вже просто прохідний двір був біля воріт Елліота. Ну але ясно, що то останній матч боксінг дей і ноги вже не ті. Три очки взяли, перехрестились і пішли далі. Прикро, правда, що припинилась серія гольових передач Озіла.

Ньюкасл, хоч і знов звалився в зону вильоту, але враження безнадійної команди не справляє. Думаю, в наступному турі, вдома з МЮ вони за очки зачепляться.

 

Марче

Сеня, старик, переждал...

 

Olegechek

Очень бледная игра Арсенала. А Рэмси уже начинает раздражать.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

З натугою переміг Арсенал і навіть більш якісні моменти були в Ньюкасла, якщо не брати кінцівку, де вже просто прохідний двір був біля воріт Елліота. Ну але ясно, що то останній матч боксінг дей і ноги вже не ті. Три очки взяли, перехрестились і пішли далі. Прикро, правда, що припинилась серія гольових передач Озіла.

Ньюкасл, хоч і знов звалився в зону вильоту, але враження безнадійної команди не справляє. Думаю, в наступному турі, вдома з МЮ вони за очки зачепляться.

Да ладно, Арсенал не команда, они и на 4-ое любимое вполне могут скатиться)

 

Miha2323

Красавцы! На характере вытянули проигрывая 1-0!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Красавцы! На характере вытянули проигрывая 1-0!

Какой характер

Повезло с первым голом

Было ближе 2-0 чем 1-1

 

mkn

Ответ на сообщение пользователя Miha2323 показать

Да ладно, Арсенал не команда, они и на 4-ое любимое вполне могут скатиться)

А хто займе перші три?)

В цьому сезоні всіх трусить немилосердно. Було б непогано, коли б Лестер цим скористався, але Раньєрі в другій половині сезону повсюдно чахне. МанСіті зробив помилку, що фактично озвучив прихід нового тренера і таким чином і без того не надто авторитетний Пеллегріні виявився в підвішеному стані, що впевненості йому не додало. Челсі, Ліверпуль мають значні ігрові проблеми. МЮ... Ну там ван Галу не завадило б підняти голову над своїми записами і зрозуміти неможливість оцифрування футболу як явища.

Так що лишається тільки Арсенал )) Тим паче, що Касорла і Санчес вже на підході. Я принаймні ставлю на них, хоча спершу і думав, що МанСіті зможе скласти їм кокуренцію. Тепер же конкурентів команді Венгера не бачу.

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Miha2323 показать

Да ладно, Арсенал не команда, они и на 4-ое любимое вполне могут скатиться)

А кто там сейчас 100% чемпион. Всех иногда колбасит. У Арсенала нет Касорлы и Санчеса. Это уже 50% команды.

 

Upiter

Арсенал станет чемпионом Англии только когда рак на горе свистнет раз 15. Сразу же после Ливерпуля вобщем)))) Нашим "красным" увы это не дано, а арсены аж ничем не лучше))

 

Shurifan

Челси выдал свой лучший матч в сезоне на данный момент.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Shurifan показать

Арсенал станет чемпионом Англии только когда рак на горе свистнет раз 15. Сразу же после Ливерпуля вобщем)))) Нашим "красным" увы это не дано, а арсены аж ничем не лучше))

Думаю, у нас (красных) переспективы более радужны)))) если можно тпк говорить о миражах))

 

Андрон

Ответ на сообщение пользователя Андрон показать

Думаю, у нас (красных) переспективы более радужны)))) если можно тпк говорить о миражах))

Мысль верно ухвачена)) Чемпионство - как Рио для Бендера. Оно существует, его обязательно кто-то выигрывает, но мы о нем можем только мечтать. Как, собственно, и Арсенал с его фанами))) Так что в очередь, сэры канониры))

 

Shurifan

Мапа сайту Повна версія Оновити