Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Кубок Англии. 1/32 финала. "Лестер" упустил победу над "Тоттенхэмом"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/england/cup/1452296953-kubok-anglii-1-32-finala-lester-upustil-pobedu-nad-tottenkhemom.html

Народ, а де подивитися матч Норвіч-МС ??? Де трансляція???

 

А.Олексин

хе, і Ленс забив... Тут хоть бачити можу - а де Норвіч з Мбокані?

 

А.Олексин

вы вчера с Ливера издевались, хотя там лишь название играло. А вот МЮ сейчас очень достойным составом к 80 мин. 0-0.

 

soa

Шефилд со 2-й лиги -))

ну тут Ван Галу помоему надо выйти в центр и сняв штаны показать всему стадиону .опу и то руководство еще подумает что не все так плохо...

 

soa

вот смотрю я на МЮ и думаю : еще пару лет Ван Гала потерпеть и будут они с Шефилдом в одной лиге играть.

 

soa

Да, Шеффилд Юнайтед - тоже то еще дно... Там Шеффилд Уэнсдей еще ничего команда, а Юнайтед - такэ соби... МЮ просто убожество нынче, несмотря на редкие просветы. К сожалению...

 

toledo

народ, дайте хош ссиль на запис відухи матчу в Норвічі! Хоч подивитись на суперника!

 

А.Олексин

Ответ на сообщение пользователя А.Олексин показать

народ, дайте хош ссиль на запис відухи матчу в Норвічі! Хоч подивитись на суперника!

ще буде куча турів АПЛ, не переймайся .тай з ДК ще надивися. Головне, щоб не одвернуло.

 

soa

Щось не ясно, для чого Хіддінк випустив основу на той бідолашний Сканторп. І то після боксінг дею і напередодні матчу з Вест Бромом, де точно прийдеться поштовхатись і побігати не в приклад сьоднішньому матчі. Перший тайм подивився, другий вже не хотілось - той футбол ставав у горлі сухими крихтами жебрацького хліба. Сподіваними від Хіддінка легкістю і розкутістю не пахне і наближено. А як додати до того інцидент на тренуванні між Костою та Оскаром, то припинення боротьби за виживання в АПЛ настане не найближчим часом. Адже після Вест Брома буде Евертон і Арсенал, а ще потім Уотфорд в гостях і МЮ. Не більше 7-8 очок наберуть, а то і того не буде.

 

Марче

Мапа сайту Повна версія Оновити