Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Сток Сити" - "Арсенал". Анонс и прогноз матча
Источник: https://m.footboom1.com/ua/england/premier-league/1452974806--stok-siti-arsenal-anons-i-prognoz-matcha.html

Скорее всего ничейка будет.

 

Clough

Надо отрываться от Лестера.

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Надо отрываться от Лестера.

Догонять ))

 

Iggert

Ответ на сообщение пользователя Iggert показать

Догонять ))

Та ничья то будет. Вот выиграть надо.

 

Upiter

Хоч я і вважаю, що Арсенал мав би виграти цей чемпіонат, але конкретно на цей матч є сумніви. Надто вже добре Сток грає вдома з фаворитами. Та і Озіл ще далеко не в тій формі, щоб тягнути Арс самотужки. Правда, в господарів не буде Шакірі, проте втрати Арсенала з стокськими не порівняєш. І саме головне, що каноніри вкрай нестабільні. Піде в них пас, дасть їм суперник безконтактний перший дотик - любо-дорого глянути. А часом як зав'язнуть в центрі поля, як прихватять їх флангових напів, Уолкотта чи там Чемберлена з Кемпбелом, то можна паралельно книжку читати. Тільки жужання безобідне чується з екрану. Ну і Жиру без підтримки сам по собі нічого не вартий. Навіть за м'яч не зачепиться. Тільки при агресивній грі півзахисту та акцентованій грі саме на нього Олівьє виходить на перший план. Захист Арсенала по якості гри, вважаю, найсильнішим в АПЛ і співставним лише з тотенхемським, нехай вони навіть трьоху в останньому турі пустили. Беллерін вже виріс у гравця топ-класу і це фактично менше року в нього зайняло. Хіба що Начо Монреаль трохи не дотягує, але нічого критичного на лівому фланзі оборони я не бачу.

Ну і важко цей матч переоцінити в плані спроможності Арсенала справді замахнутись на золото. Передбачається важка гра і якщо Венгеру і Ко вдасться вивезти звідти три очки, то, думаю, принаймні віри в себе у канонірів додатись повинно.

 

Марче

Мапа сайту Повна версія Оновити