Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Шахтер" - "Шальке". Анонс и прогноз матча
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/europa_league/1455653151--shakhter-shalke-anons-i-prognoz-matcha.html

Не бачу в Шахтаря шансів у цьому матчі. А якщо не вийде Ракицький, то точно програють, може навіть в два м'яча.

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Не бачу в Шахтаря шансів у цьому матчі. А якщо не вийде Ракицький, то точно програють, може навіть в два м'яча.

Совсем неинтересно.Буду клацать Фиалки-петухи и Боруссия Д- Порту.Жаль в одно время начинаются(

 

elcharro

А чего это вы Шахтар уже хороните?

Будем посмотреть.

 

FLAK-88

Т.е. буки, которые отдают минимальное предпочтение Шахте, тупые лузеры?! А так бывает?:)))

Ну, а если серьезно, то не видя ни одной официалтной игры Шахты с осени, лично я предпочту поверить мнению буков. И буду ждать положительный результат. Чего Шахтарю искренне и желаю!!!

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя FLAK-88 показать

А чего это вы Шахтар уже хороните?

Будем посмотреть.

Я не хороню.Просто абсолютно безразлично.Ни радости , ни расстройства от победы Шахтера или поражения.

 

elcharro

0:2 , максимум 1-1.А на выезде 0:3.Дальше матчи с Говерлами.

 

Kannavaro

порвуть кроти те шальке

 

fal30

Важко щось прогнозувати після зимової перерви, проте очікую перемогу з рахунком 2-1. Краще б на нуль зіграли, але не вирізняється Шахта добрим захистом. Тільки Україна і Шахтар!

 

Mikho

Хто йде на стадіо?)

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Хто йде на стадіо?)

я йду.

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Т.е. буки, которые отдают минимальное предпочтение Шахте, тупые лузеры?! А так бывает?:)))

Ну, а если серьезно, то не видя ни одной официалтной игры Шахты с осени, лично я предпочту поверить мнению буков. И буду ждать положительный результат. Чего Шахтарю искренне и желаю!!!

Буки - бізнесмени. Вони ставлять коефи так, щоб не прогоріти. Але спостереження за коефами, наприклад, на чемп Англії переконує, що вони часто дають перевагу номінальному фавориту, причому перевагу нічим не обґрунтовану, крім як "ну це ж фаворит, у них у складі (огого!)". Тому всі ті буки - "то таке" :)

 

Ingvar

"однако от предложений в 50 миллионов евро в нынешних реалиях украинского футбола отказаться невозможно."

Да?

 

Фалько

желаю Шахеру поназабивать немцам, буду молча поддерживать :)

 

Arctic

Ответ на сообщение пользователя Arctic показать

желаю Шахеру поназабивать немцам, буду молча поддерживать :)

не вийде... не тіш себе надією.

Хоч обидва кроти - але один кріт з кротоферми "двадцять років без нічиїх":). Другий також не фонтан, а газпук; але договорняками не балується...

 

А.Олексин

7 украинцев в основе.Значит Шахта должна выиграть.

 

Метеор

Ответ на сообщение пользователя Метеор показать

7 украинцев в основе.Значит Шахта должна выиграть.

тоже заметил, приятная такая особенность для Шахты в ЕК

 

Miha2323

що це крото-Новака не видно? медитує перед грою?))

 

Coelho

Только что письмо получил такого содержания:

Тема: УВАГА! Додаткові квитки на найбільш очікувану подію цього футбольного сезону вже в продажу!

Гарні новини для футбольних вболівальників! З’явились додаткові квитки на матч «Динамо» — «Манчестер Сіті», які раніше були в резерві. Поспішай придбати! Відтепер, купуючи квитки, Ви можете замовити шарф від улюбленої команди «Динамо», та потрапити на гру, як справжній вболівальник с головним спортивним атрибутом.

Переглянути квитки

З повагою, esport.in.ua

 

butsefal2007

Шахтер играет плоховато, видно что без игровой практики. Но Шальке не сильный соперник, середнячок. МанСи у ДК будет играть по-другому.

 

Arctic

Мапа сайту Повна версія Оновити