Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
СМИ: "Реал" ищет замену Зидану
Источник: https://m.footboom1.com/ua/spain/la-liga/1457027772-smi-real-ishhet-zamenu-zidanu.html

я готов предложить свою кандидатуру!

 

Olegechek

"Реал" затягивает, я так мыслю. Надо решительнее. После одного-двух матчей.

 

Павел Булах

"Дайте человеку поработать"

 

ПБН

По информации Mundo Deportivо, в случае получения работы в мадридском клубе, Марадона обещает переманить в стан "сливочных" Неймара из Барселоны и обойти каталонский клуб в чемпионате.

Нынешний тренер Реала Зинедин Зидан заявил, что в текущем сезоне клуб завершил борьбу за победу в Примере и допустил, что может быть уволен по окончании сезона.

 

Нанто

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

"Реал" затягивает, я так мыслю. Надо решительнее. После одного-двух матчей.

В перерыве первого, если счет не 5:0

 

Белый Волк

Мауріньйо вернись

 

Мауріньйо вернись

 
Ответ на сообщение пользователя Західний вітер показать

Мауріньйо вернись

Та який Моуріньо... Дон Вісенте. Але діду воно не треба.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Та який Моуріньо... Дон Вісенте. Але діду воно не треба.

Обидели они его 13 лет назад. Наверное он к ним не вернется.

 

Clough

дивовижно ідіотське рішення свого часу було звільнити дель Боске. Він тоді прийняв команду повністю розвалену, за два роки виграв усе і після цього його звільнили.

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

"Реал" затягивает, я так мыслю. Надо решительнее. После одного-двух матчей.

До первой потери очков.

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

До первой потери очков.

Вариант Белого Волка лучше. Решительнее, что ли. Без соплей и сантиментов. В концепции ВКРМ. )

 

Павел Булах

Реалом керують зікінчені кретини.

Чи може це чисто маркетнгові рішення, міняти часто тренерів, щоб залишатись на слуху.

 

Antropofag

Це все, звичайно, журналістські плітки чи як там правильно сформулювали: "маркетингова концепція, аби бути на слуху" - ніхто нікого поки що не звільнятиме. Але, пригадується, Шустера на Рамоса Перес свого часу поміняв лише за те, що той перед матчем із Барсою необережно дав своєму Реалу небагато шансів. А тут - цілий чемпіонат кончілі!

 

Фалько

Ответ на сообщение пользователя Фалько показать

Це все, звичайно, журналістські плітки чи як там правильно сформулювали: "маркетингова концепція, аби бути на слуху" - ніхто нікого поки що не звільнятиме. Але, пригадується, Шустера на Рамоса Перес свого часу поміняв лише за те, що той перед матчем із Барсою необережно дав своєму Реалу небагато шансів. А тут - цілий чемпіонат кончілі!

Там скорее дело не в тренерах, а мутят 2-3 игрока зазвездившиеся и главный Кристинка.Пора от него избавляться.Есть Реал,но нет команды.Барса и без тренера думаю обойдется.

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Там скорее дело не в тренерах, а мутят 2-3 игрока зазвездившиеся и главный Кристинка.Пора от него избавляться.Есть Реал,но нет команды.Барса и без тренера думаю обойдется.

У Реалі й до Кристинки мутили. І після будуть. ФК Голлівуд.

А щодо Барси, то як вона може обходитись "без тренера", показали півроку з хворим Віллановою та рік із Татом Мартіно. Якось обходилась, але значно гірше ніж із тренерами.

 

Фалько

Ответ на сообщение пользователя Фалько показать

У Реалі й до Кристинки мутили. І після будуть. ФК Голлівуд.

А щодо Барси, то як вона може обходитись "без тренера", показали півроку з хворим Віллановою та рік із Татом Мартіно. Якось обходилась, але значно гірше ніж із тренерами.

випередив.... щось і Мессі був сам не свій, коли Мартіно тренував. Ці всі міфи про те, що зірковим гравцям тренер не потрібен, давно спростовані практикою.

 

drrust

Мапа сайту Повна версія Оновити