Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Украина - Уэльс 1:0. Капля фантазии
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/national/1459191999-ukraina-uels-1-0-kaplja-fantazii.html
Ответ на сообщение пользователя drrust показать

при чому тут взагалі заміни? У футболі перемагає той, хто більше забиває і менше пропускає. І ніяк не той, хто робить більше замін.

а найуха млять тоді викликати Караваєва, Каменюку, Будку, Селіна, Шевченка, Петряка?

 

dima24

о, пресинг Уельса це високий рівень... а я то думав...

 

dima24

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

То вообще беда... Как это сегодня Толег вместо Коваленко не вышел - удивительно.

Потому шо и без толяна план щасотдампасназад перевыполнили.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

Вельс пресингував на дуже високому рівні. З точки зору організації високого пресингу і гри в обороні це команда одна із кращих в Європі.

У нас, мабуть, різне розуміння якісного пресингу. При якісному пресингу суперник не має куди віддати пас, крім назад. А наші СВІДОМО пасували назад, маючи варіанти продовження "вперед по діагоналі". При цьому у разі загострюючих пасів були б серйозні проблеми для оборони суперника. Але наші не хотіли атакувати. Я не знаю, що вони відпрацьовували. Гру в обороні проти німців і поляків? Так там швидкість і якість буде на порядок вища, і вистояти автобусом не вийде. Гру в обороні проти Пн.Ірландії? Смішно.

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Я би навіть більше сказав. По сьоднішньому матчу можна зробити висновок, що хто робить менше замін, той і виграє. Думаю, це дуже важлива інформація за два місяці до Євро

іще до початку матчу було відомо, що сьогодні гратиме основний на даний момент склад. Ротація була у матчі із Кіпром. Після матчу Шевченко пояснив, що проти Кіпру після замін був провал, тому вирішили спробувати не міняти основу на фоні втоми. Так і зробили. Вельсу не дали можливості нічого створити. Контргра не вдалась. Є позитив, є над чим працювати. Що не так?

 

drrust

Странно шо Главред еще отчет не опубликовал.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Я чекав Толіка замість Ярмоли чи Зозулі ... розчарував Фоменко ...

Мрія складу Фоми - Пятов/Бойко, Федя, Хач, Кучер, Шевчук, а далі Ротань, Гармаш, Степан, Сидор, Едмар, Рибалка... і ще Федорчука можна...

 

dima24

Сильнейший состав!!!???((( Фома не видет дальше своего пледа! Шевчук- запаска. Гармаш- такэ. Ротань изредка поблескует. А просмотр претендентов??? Консерватор хе-ов. Строит сборную без будущего, вызывая игроков ,,за прошлые заслуги,,!

 

fric

Є дві команди з суперовим пресингом - то Уельс і Словаччина. І наші навіть зробили крок вперед - словакам забити не вдалось за 180 хвилин, а Уельс розпечетали блискавично, вже через півгодини з першого удару.

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

У нас, мабуть, різне розуміння якісного пресингу. При якісному пресингу суперник не має куди віддати пас, крім назад. А наші СВІДОМО пасували назад, маючи варіанти продовження "вперед по діагоналі". При цьому у разі загострюючих пасів були б серйозні проблеми для оборони суперника. Але наші не хотіли атакувати. Я не знаю, що вони відпрацьовували. Гру в обороні проти німців і поляків? Так там швидкість і якість буде на порядок вища, і вистояти автобусом не вийде. Гру в обороні проти Пн.Ірландії? Смішно.

у нас мабуть різні очі. Я бачив, що у наших не було варіантів початку атаки, тому вони або давали в боротьбу, або закидували довгі вперед. В результаті було багато втрат. Що є як заслугою Вельсу, так і наслідком що у нас немає технічних гравців центру поля, окрім Ярмоленка. Якби Вельс пішов більшими силами вперед, були б вільні зони і легше було б атакувати. Але вони грали від оборони і самі нічого не створили, і Україні не дали.

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

іще до початку матчу було відомо, що сьогодні гратиме основний на даний момент склад. Ротація була у матчі із Кіпром. Після матчу Шевченко пояснив, що проти Кіпру після замін був провал, тому вирішили спробувати не міняти основу на фоні втоми. Так і зробили. Вельсу не дали можливості нічого створити. Контргра не вдалась. Є позитив, є над чим працювати. Що не так?

Шо не так? Последние 20 минут играли на удержания, не могли мяч комбинационно через центральную линию перевести, дали возможность уэльсу закончить как минимум три небезопасные атаки. Тактически сыграли слабо. Технически обнять и плакать. И это с Уэльсом...и это дома...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

іще до початку матчу було відомо, що сьогодні гратиме основний на даний момент склад. Ротація була у матчі із Кіпром. Після матчу Шевченко пояснив, що проти Кіпру після замін був провал, тому вирішили спробувати не міняти основу на фоні втоми. Так і зробили. Вельсу не дали можливості нічого створити. Контргра не вдалась. Є позитив, є над чим працювати. Що не так?

Та все прекрасно - спробували кілька моделей гри; Гармаш попрактикувався у грі ліворуч; тепер вже точно всі знають хто в основі, а кому нема шо рипатись. По-моєму, вже можем їхати на Євро.

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Є дві команди з суперовим пресингом - то Уельс і Словаччина. І наші навіть зробили крок вперед - словакам забити не вдалось за 180 хвилин, а Уельс розпечетали блискавично, вже через півгодини з першого удару.

Дома проти словаків моментів створили предостатньо, тільки забити не змогли. Як і з Еспанією теж. А на виїзді так, створили дуже мало. У Словакії і Еспанія нічого особливо створити не змогла.

 

drrust

Украина надеется повторить путь Греции?!

Касаемо замен.Думаю мы поставили рекорд книги Гиннеса,для их минимального количества в ТМ! Жаль такая статистика не ведется,были б впереди планеты всей!..

 

Novak

Ответ на сообщение пользователя Novak показать

Касаемо замен.Думаю мы поставили рекорд книги Гиннеса,для их минимального количества в ТМ! Жаль такая статистика не ведется,были б впереди планеты всей!..

Новак, ти там шаришся по всяких БК... скажи мені, там були ставки на кількість замін? про тотал менше в кількості голів я в курсі, що Фома ставку зарядив десь в Азії...

 

dima24

проти Кіпру було мало замін? Денис Бойко, Александр Кучер, Артем Путивцев, Артем Федецкий, Денис Гармаш (Максим Малышев, '46), Тарас Степаненко (Анатолий Тимощук, '72), Руслан Ротань (Виктор Коваленко, '46), Олег Гусев (Иван Петряк, '46), Вячеслав Шевчук (Никита Каменюка, '81), Андрей Ярмоленко, Роман Зозуля (Артем Кравец, '64).

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

проти Кіпру було мало замін? Денис Бойко, Александр Кучер, Артем Путивцев, Артем Федецкий, Денис Гармаш (Максим Малышев, '46), Тарас Степаненко (Анатолий Тимощук, '72), Руслан Ротань (Виктор Коваленко, '46), Олег Гусев (Иван Петряк, '46), Вячеслав Шевчук (Никита Каменюка, '81), Андрей Ярмоленко, Роман Зозуля (Артем Кравец, '64).

Фома за 9 минут определил, что каменюка слабее Шевчука?

 

fric

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

Дома проти словаків моментів створили предостатньо, тільки забити не змогли. Як і з Еспанією теж. А на виїзді так, створили дуже мало. У Словакії і Еспанія нічого особливо створити не змогла.

Я ж і кажу: наша збірна просувається вперед семимильними кроками. Раніше мали кучу моментів, а не забивали, а зараз моментів не маємо, а забиваємо.

І, головне, помітно, що Фоменко володіє ситуацією. Він прекрасно бачить, що в наших нема варіантів початку атаки і при цьому зберігає стоїчний спокій. Він з нордичною холоднокровністю сприймає пресинг валійців, який не дає нашим нічого створити. Не можна сказати, що він щось робить щоб змінити ситуацію, або перед матчем підготував варіанти для команди, що дозволять нейтралізувати плюси суперника. Головне, що він є на лавці, вже сама присутність МІФа зводить нанівець всі потуги суперника. Ну а якщо ті потуги нанівець не звелись, значить втрутились непереборні обставини, тільки і всього.

 

Марче

Україна вигравала матч, суперник нічого не міг створити..... чому тренер нічого не міняв? Ну чо, логічне питання.

 

drrust

9 хвилин у Каменюки - цікаво, що можна зрозуміти за 9 хвилин... про Караваєва і Будку взагалі мовчу...

 

dima24

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

Україна вигравала матч, суперник нічого не міг створити..... чому тренер нічого не міняв? Ну чо, логічне питання.

Ты дурак или троллишь?

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя fric показать

Фома за 9 минут определил, что каменюка слабее Шевчука?

я думаю, він це визначив до зборів. Вірніше, Шевчук і Каменюка приблизно одного класу гравці. Але збори для збірної команди це не селекція, а награвання звязків. Головна проблема збірних команд, як награвати командні звязки зустрічаючись разом сумарно 2-3 тижні протягом року.

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ты дурак или троллишь?

а ти полового партньора шукаєш?

 

drrust

У меня мысль проскочила, что, может быть, Фома таким образом дает практику основе. Ведь в чемпе у нас одни унылые игры, редко получается по типу Днепр-Шахтер, вот и дает набрать форму. Матчи в Европе остались толькот у шахты. Слабенькое оправдание, но все же. Хотя бы нескольких человек в конце мог бы выпустить

 

pridon

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

Україна вигравала матч, суперник нічого не міг створити..... чому тренер нічого не міняв? Ну чо, логічне питання.

Товариські матчі щоб перемагати чи щоб награвати збірну, пробувати різні схеми, побачити всіх викликаних гравців у ділі й визначитись з складом на Євро?

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

а ти полового партньора шукаєш?

Не, решаю как к твоему бреду относиться.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя dima24 показать

Новак, ти там шаришся по всяких БК... скажи мені, там були ставки на кількість замін? про тотал менше в кількості голів я в курсі, що Фома ставку зарядив десь в Азії...

Неверная у тебя информация.Восемь лет не ставлю,если не учитывать несколько штук под шафе,и в этом роде)

Коеффициенты периодически просматриваю,в том числе в режиме лайв,но не в этот раз,ничего не могу сказать..

 

Novak

Як шкода що сьогодні не було Бейла ...

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя pridon показать

У меня мысль проскочила, что, может быть, Фома таким образом дает практику основе. Ведь в чемпе у нас одни унылые игры, редко получается по типу Днепр-Шахтер, вот и дает набрать форму. Матчи в Европе остались толькот у шахты. Слабенькое оправдание, но все же. Хотя бы нескольких человек в конце мог бы выпустить

А смысл тогда собирать на сборы 23 человека... Пускай вызывает 15 футболистов, с которыми он и будет играть, а остальные пускай в клубах остаются.

 

ShadowGold

Мапа сайту Повна версія Оновити