Данила Ігнатенка у Франції звинуватили в расизмі, розпочато розслідування

У вівторок, 23-го квітня, "Бордо" на своєму полі обіграв "Дюнкерк" із рахунком 2:0 у матчі 34-го туру Ліги 2. Українець Данило Ігнатенко вийшов у стартовому складі господарів та провів на 74 хвилини.

Вже після цього поєдинку гості випустили офіційну заяву, в якій звинуватили українського півзахисника у расизмі на адресу свого захисника Аліуна Ба.

Дисциплінарний комітет Професійної футбольної ліги (LFP) вже у четвер, 25-го числа, розпочав розслідування справи Ігнатенка, про що повідомило видання "L’Équipe". Орган порівняє версії обох сторін.

За інформацією джерела, український футболіст назвав захисника суперника "black pussy" незадовго до того, як пішов з поля (можливо він мав на увазі "чорна ніжинка").

У звіті делегата матчу йдеться про те, що під час матчу Ба разом зі своїм капітаном Опою Санґанте попередив арбітра Мікаеля Леле про образи, яких він нібито зазнав на 60-й хвилині, але отримав відповідь від судді, що йому "відмовлено".

Головний тренер "Бордо" Альберт Рієра вже відреагував на інцидент:

"Шкода, що доводиться говорити про це, а не про спортивні справи, але коли щось подібне трапляється… Я не можу контролювати те, що гравці говорять на полі. Ми всі проти расизму, ми всі працюємо, щоб боротися з ним. Ми повинні засуджувати все, що відбувається", – сказав Рієра.

Цього сезону Ігнатенко провів 32 гри в усіх турнірах, в яких записав до активу 2 забиті голи та одну результативну передачу.

Источник: Спортивка