"Сьогодні я п'ю німецьке пиво" - Хабі Алонсо про перемогу у Кубку Німеччини
Автор: Артур Малкин

Головний тренер "Баєра" Хабі Алонсо прокоментував перемогу у фінальному матчі Кубка Німеччини проти "Кайзерслаутерну" (1:0).

"Для такої перемоги наприкінці ми продемонстрували наш командний дух. Ми завзято билися, ми зробили це для всіх уболівальників клубу.

Мені потрібно трохи більше часу, щоб зрозуміти все. То був сезон мрії. Мати можливість святкувати тут – це неймовірно. Ми повинні насолоджуватися цим.

Ми показали чудову командну гру у меншості та були дуже дисциплінованими. Команда була готова битися з десятьма гравцями на полі, і вони зробили чудову роботу.

Зрештою, це великий успіх для всіх тут – для вболівальників, для гравців, для клубу, завоювати дубль цього сезону. Ми завжди пам'ятатимемо це в майбутньому.

Зараз нам усім потрібна відпустка, тому ми не думаємо про новий сезон, можливо, завтра. Але спершу ми святкуємо. Сьогодні я п'ю німецьке пиво", – сказав Алонсо у коментарі для ARD.

"Баєр" переміг "Кайзерслаутерн", який виступає у Другій Бундеслізі, з рахунком 1:0. Джака забив переможний гол на 17 хвилині матчу. Через вилучення Коссуну на 44-й хвилині весь другий тайм "фармацевти" грали у меншості.

У сезоні 2023-2024 "Баєр" став чемпіоном Німеччини, не програвши жодного з 34 матчів Бундесліги та став володарем національного Кубка.

22 травня у фіналі Ліги Європи "Баєр" поступився "Аталанті" з рахунком 0:3. Це єдина поразка "Баєра" цього сезону.