"Рух" - "Олександрія" 0:1. Нещасний випадок

"Рух": Ледвій, Альваренга, Слюбик, Холод, Лях, Плюман (Таллес 88), Сапуга, Притула (Пастух 57), Квасниця, Теслюк (Климчук 58), Мисик

"Олександрія": Єрмаков, Скорко, Савченко, Білошевський (Кравченко 19), Мартинюк, Шостак (Андрейчук 66), Смирний, Сігеєв, Калітвінцев, Андрейчук (Ковалець 67), Шулянський (Джеванні 86)

Попередження: Притула 45+1, Мисик 69

{{widget:lineup:22552}}

1/8 фіналу Кубку України стартував у Львові. Щоправда трохи не за розкладом. Через тривогу довелося затримати початок матчу трохи більше, ніж на півгодини. За час, поки команди розминалися, була можливість порозглядати стартові склади. У "Руху" одразу вісім замін було зроблено тренерським штабом, якщо порівнювати з матчем УПЛ проти "Шахтаря". Тобто вийшла майже нова команда. Руслан Ротань після розгрому від "Чорноморця" також вирішим зробити масштабні зміни, теж змінивши одразу вісьмох гравців.

До кінця третьої хвилини команди встигли обмінятися випадами. Вже на другій хвилини матчу натяк на момент був у господарів: Плюмен подав зі стандарту, потім головою була скидка на дальню штангу від Дідика, однак Слюбик не встиг замкнути. Одразу Шулянський відповів на це ударом з-за меж штрафного майданчику – вище воріт.

На цьому одразу команди якось і паузу взяли. До 21-ї хвилини не те, що гольовим моментом, а навіть ударом по воротам не пахнуло. Найбільш цікавий епізод цього відрізку трапився на 17-й хвилині, коли Теслюк падав в штрафному "Олександрії". Пенальті арбітр не поставив, хоча був поруч. Як показав повтор, рішення неоднозначне. Наче і була силова боротьба із Савченком, ось тільки не плече в плече. Олександрієць трохи програв позицію, через що штовхав вже у спину. Якби у арбітра було бажання, або на грі працював ВАР, епізод міг закінчитися пенальті.

На 21-й хвилині "Рух" вже міг забивати, створивши у грі перший гольовий момент. В контратаці вихід львів’ян чотири в три закінчилася ударом Теслюка поруч з дальньою штангою. Ще трохи точності і можна було забивати. Через три хвилини Мисик вже забиває гарним ударом, але арбітри фіксують офсайд. Тут окрема подяка режисеру трансляцію, що хоча і на 32-й хвилині, але все ж показав дуже якісний повтор. Тоді стало зрозуміло, що лайнсмен якісно відпрацював і все правильно побачив.

На відповідь "Олександрії" довелося чекати до кінця тайму, проте гості створили одразу дві гольові нагоди. Спершу на 37-й хвилині Ледвій заблокував Смирному можливість пробити! Одразу варто відзначити передачу Мартинюка з лівого флангу. Якби Смирний пробив у дотик, а не зупиняв, міг бути гол. Через дві хвилини вже Андрійчук міг забивати, але влучив у дальню штангу.

У перерві "Рух" видихнув і тільки розпочався другий тайм, як господарі створили свій гольовий момент. Мисик змістився з лівого флангу у центр та пробив у дальній кут – Єрмаков потягнув. Через десять хвилин вже Лях зумів пробити зльоту – і знову Єрмаков відбив. Цікавий момент трапився на 60-й хвилині. "Рух" без свистка розіграв небезпечний штрафний, однак не зміг підловити суперника. Климчук не влучив у ворота. Захисники "Олександрії" одразу почали сперечатися з арбітром.

Останній момент, коли господарі могли виривати перемогу – 79-та хвилина. І то тут "заслуга" більша олександрійців, які ледь френдліфаєр не зробили. Пощастило їм, що Єрмаков відбив. А ось Ледвій свою команду у такій ситуації виручити не зміг. На четвертій доданій хвилині після подачі зі стандарту Сапуга зрізав у власні ворота. 0:1! До речі, у компенсований час "Олександрія" могла забити власними силами, але Кулаковському сантиметрів не вистачило, щоб влучити у вільний кут.

Таким чином "Олександрія" вириває перемогу на виходить першою у чвертьфінал Кубку України.