"Чорноморець" - "Шахтар" 2:2. Характер "моряків"

"Чорноморець" (Одеса) - "Шахтар" (Донецьк) 2:2

Голи: Путря, 7 (пен.), Салюк, 41 - Криськів, 1, Гочолеішвілі, 19

"Чорноморець": Непогодов, Путря, Брагару, Салюк, Васильєв, Гучек, Кузик (Авагімян, 70), Демченко, Бадібанга, Хадіда (Юсов, 84), Алефіренко

"Шахтар": Трубін, Траоре (Сікан, 72), Бондар, Судаков (Джурасек, 82), Гочолеішвілі (Топалов, 72), Михайліченко, Криськів, Бондаренко (Келсі, 82), Матвієнко, Конопля, Назарина

Попередження: Хадіда, 45+2, Путря, 58, Васильєв, 73, Юсов, 90+3 - Бондар, 43, Назарина, 55

{{widget:lineup:20244}}

"Чорноморець", один з невдах осені, друге коло розпочав потужно, здобувши сім очок у трьох матчах. На цьому відрізку кращі результати мали лише "Шахтар" із "Зорею" (по 9 залікових пунктів). До того ж, "гірники" зуміли зберігти свої ворота в недоторканності, натомість 12 разів засмутили суперників.

З огляду на це, на порядку денному було кілька запитань.

Перше. Чи зуміють одесити дати справжній бій "Шахтарю"?

Друге. Суха серія Трубіна продовжиться?

Третє. Що скаже "моряк" Алефіренко, який з трьома голами є одним найкращих стрільців весни?

Четверте. Лідер чемпіонату збереже переможну ходу?

Дуже динамічна та цікава гра відповіла на всі запитання, а також на ті, що не були на порядку денному. Приміром, коли востаннє в УПЛ забивали на першій хвилині? Криськів з "Шахтаря" відкрив рахунок уже на 21-й секунді! Звільнився від опіки Салюка та обвідним ударом поклав м'яч у верхній кут.

Господарі, на диво, рук не опустили. Йшли вперед і доволі швидко встановили рівновагу. Трубін, вибиваючи, влучив у руку Назарині, проте арбітр не одразу вказав на 11-метрову позначку - лише після перегляду VAR. Путря не схибив, і тим самим перервав суху серію дончан, що тривала 338 хвилин.

Ще трохи часу минуло - й вже поздоровлення з дебютним голом в УПЛ приймав "гірник" Гочолеішвілі. Він, як і Криськів, влучно пробив у "дев'ятку". До цього непогані шанси у гостей змарнували Судаков, Траоре. А ось одесити надто дбайливо відносилися до кожного моменту. Другий удар у створ виявився результативним. Це Салюк після скидки Демченка не залишив шансів Трубіну - 2:2.

Наставник "Шахтаря" Ігор Йовічевич спробував змінити хід гри за рахунок замін. Але, здається, надто пізно почав їх робити. Час спливав - надто швидко для одних і тягнувся для інших. Та "двоєчки" першого тайму не змінилися до фінального свистка.

Одесити, безперечно, придбали. Дончани - втратили. Дуже важливі очки. Бо "Дніпро-1" тепер на відстані витягнутої руки.