Головний арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)
Асистенти: Валентин Куцев (Київ), Сергей Приступа (Київ)
Голи: Пеглов, 33, Пеглов, 40, Гуцуляк, 43, Підлепенець, 76, Пеглов, 90+4
"Дніпро-1": Рибак, Матарріта (Назаренко, 59), Хайнер (Лучкевич, 79), Адамюк, Сарапій, Танковський, Гуцуляк (Підлепенець, 64), Когут (Рубчинський, 59), Піхальонок (Танчик, 64), Пеглов, Довбик
"Металіст": Костик, Ніколишин (Дігтярь, 64), Малумандсоко, Шамич (Рязанцев, 46), Наумець, Панасенко (Синчук, 78), Ралюченко, Чайковський (Самуель, 35), Прядун (Мизюк, 46), Багачанський, Чідомере
Тренер: Перица Огненович
Попередження: Прядун, 14, Ніколишин, 57

{{widget:lineup:20803}}

Відкривався 24-й тур Прем’єр-ліги в Ужгороді, де у гості до претендента на чемпіонські медалі приїхав претендент на виліт. А, точніше, "Дніпро-1" проймав харківський "Металіст".

Після перемоги над "Інгульцем" Олександр Кучер у своєму стартовому складі зробив три заміни, одна з яких була вимушеною – замість дискваліфікованого Бланко на лівий фланг вийшов Пеглоу, який у підсумку став героєм матчу. Сваток та Бабенко ж через ротацію залишилися в запасі, замість них з перших хвилин вийшли Хайнер та Танковский, а Адамюку довелося перейти у центр.

У "Металіста" після гри з "Динамо" дискваліфікацію відбував Романюк, якого на правому фланзі замінив Шамич. Але на цьому Пєріца Огненович не зупинився… Спеціаліст повернувся до лінії оборони з чотирма захисниками та майже повністю змінив лінію оборони, залишивши лише Паті. Через це Ралюченко довелося грати другого центрального захисника. Відбулася і зміна воротаря: замість травмованого Єрмолова вийшов Костик. У лінії півзахисту з минулої гри залишилися лише Панасенко та Чайковський.

Навряд хтось міг тішити себе надією, що матч розпочнеться з якоїсь несподіванки. По суті, все було так, як і мало бути – з перших секунд "Дніпро-1" заволодів м’ячем, ігровою ініціативою та почав планомірну осаду харківських воріт. При тому вперше господарі могли забивати вже на другій хвилині зустрічі. Піхальонок закинув на Пеглоу, однак бразилець не зміг нормально обробити м’яч, який відскочив до Довбика. Форвард з лівої ноги намагався поцілити у дев’ятку воріт, однак м’яч пішов вище.

Далі гостям пощастило на 9-й та 13-й хвилинах. Спочатку Гуцуляк цілив у дальній кут, однак влучив у захисника, від якого м’яч полетів вже над поперечиною. А потім після пасу Піхальонка Довбик вийшов під гострим кутом на ворота, але переграти Костика не зміг. На 18-й хвилині щось незрозуміле зробив Гуцуляк, опинившись прямо перед голкіпером. Замість удару півзахисник чи то простріл в сторону намагався зробити, чи щось ще.

Другий відрізок загострення біля харківських воріт розпочався на 29-й хвилині. І от його "Металіст" вже не витримав. Костик зміг двічі виручити – після ударів Танковського на 29-й хвилині та Довбика з п’яти метрів на 31-й, а з Пеглоу вже не пощастило. На 33-й хвилині провалився правий фланг, бразилець прийняв, подивився і пробив повз голкіпера. Навіть ніхто не заважав йому у чужому штрафному майданчику. 1:0!

Тренерський штаб "Металіста" бачив, що центральна зона повністю провалена, тому спробував одразу зробити корективи, замінивши Чайковського на Самуеля, ось тільки краще не стало. Всього сім хвилин знадобилося "Дніпру-1", щоб подвоїти перевагу. Піхальонок пробив з-за меж штрафного майданчику, Костик відбив трохи у сторону, а Пеглоу вже набіг та добив. 2:0!

На цьому мінімальна інтрига, яка тільки могла бути в цьому матчі, остаточно зникла. Далі вже почалося побиття слабкого. На перерву команди пішли з рахунком 3:0. На 43-й хвилині Пеглоу ще й результативну передачу на свій рахунок записав, скориставшись черговим провалом зони правого захисника. На пас бразильця набіг Гуцуляк та "прошив" Костика.

Головною інтригою другого тайму було бажання відзначитися у Довбика, однак після ударів Артема м’яч ніяк не хотів залітати у ворота. А от у Підлепенеця "залітало". Півзахисник на 64-й хвилині вийшов на поле, а через 12 хвилин забив. Костик перед собою відбив удар Довбика після пасу Пеглоу, а Підлепенець добив. 4:0! Крапку поставив сам Пеглоу на четвертій компенсованій хвилині, хоча міг віддавати пас на Довбика. 5:0! До речі, форвард одразу почав дорікати партнеру…

Тепер про "Металіст", хоча на цьому можна було і закінчити… Харків’яни провели жахливий матч. При тому не тільки в обороні були помилки. Команда просто не могла частенько перейти центр поля, втрачаючи частенько м’яч. Як тільки переходили, гарантовано втрачали. Єдина світла пляма – Рязанцев. Євген хоч якось намагався грати вперед, створивши дві цікаві нагоди. Перша – на 51-й хвилині. Щоправда замість пасу харків’янин пробив повз ворота. Другий – на 90-й хвилині. Тут Рибак вже потягнув.

У підсумку "Металіст" знову поступається та залишається на передостанньому місці, а "Дніпро-1" продовжує переслідувати "Шахтар".