"Минай": Бандура, Булеза, Мельник, Гончар , Кравчук, Петько, Нємчанінов, Рогозинський, Твердохліб, Вітенчук, Вишневський
Тренер: Володимир Шаран
"Рух": Паньків, Слюбик, Роман, Климчук, Довгий, Сапуга, Підгурський, Дідик, Соломон-Отабор, Альваренга, Лях
Тренер: Виталий Пономарев

{{widget:lineup:21203}}

Боротьба двох претендентів на місце під сонцем обіцяла бути запеклою. І перші стартові хвилини ніби підтвердили прагнення обох колективів битися не на життя, а на смерть. Ініціативу ніхто не хотів віддавати, велика кількість верхової боротьби, прагнення зачепитися за м’яч – все це супроводжувало події на закарпатському стадіоні імені номінальних господарів поля. Вже на 7-й хвилині спробу пробити Бандуру здійснив Климчук після навісу від Альваренги, але кіпер "Миная" був на місці. А за дві хвилини вже "Минай" відповів гостро зусиллями Вітенчука, який пробив над дальньою девяткою після передачі з правого флангу від Рогозинського. А ще за чотири хвилини вже Кравчуку не вистачило влучності – пробив повз дальню стійку після подачі кутового з лівого флангу.

Після цього "Рух" поступово взяв гру під свій контроль, але при цьому до суттєвого загострення ситуація не доходила. А ось "Минай", навпаки, на 29-й хвилині втратив черговий шанс відкрити рахунок, коли Булеза навісив з кутового на правому фланзі на дальню стійку, а Петько з метра влучив у каркас воріт. Це дозволило закарпатцям перехопити ініціативу, але як і у випадку з "Рухом" перед цим все йшло на холостих обертах.

Команди продовжували випробувати на міцність нерви один одного, і першими вони не витримали в "Миная". Незграбно якось віддав Вітенчук назад на голкіпера з центральної зони перед штрафним, і щастя господарів, що від такого подарунку розгубився Климчук, який був на шляху круглого і не зреагував на нього належним чином. "Помстилися" господарі перед самим фінальним свистком, коли Твердохліб з гострого кута влучив у поперечину.

Лише шість хвилин минуло після свистка арбітра про початок другого тайму, як вже Лях втратив свою нагоду, не перегравши Бандуру з гострого кута після пасу від Сапуги. "Минай" відповів за чотири хвилини тим, що Вітенчук пробив по центру прямо в руки Паньківу.

В цілому ж сценарій другого тайму мало чим відрізнявся від першого. Обидві команди діяли змістовно, але в той же час обережно, розуміючи, якою може бути у підсумку ціна помилки. Особливих швидкостей у грі не спостерігалося, всіт розраховували на те, хто першим зробить фатальну помилку. Дещо розбавити такий перебіг матчу спробував Таллес на 79-й хвилині, зробивши з правого флангу навіс у штрафний, але Бандура виявився спритнішим за Руніча і випередив останнього на виході. Але це був останній більш менш дінамічний епізод. А далі – чотири хвилини від арбітра, які нічого не змінили і фінальний свисток.

0:0. Результат цілком логічний з огляду на те, як розвивалися події. Обидві команди взяли по дорогоцінному очку. І для кого воно стане "золотим" (а можливо, й для обох), ми дізнаємося зовсім скоро.

Читай також: "Минай" - "Рух": стартові склади