Головний арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків)
Асистенти: Владимир Шланчак (Черкаська область), Тарас Чопилко (Київ)

"Львів": Ольховий , Никитюк (Михавко, 76), Сімінін, Сасовський, Мильченко (В.Михайлів, 76), Вовкун, Мишенко, Грисьо, Богунов (Р.Михайлів, 65), Бугай (Герыч, 65), Ременяк (Беляєв, 65)
"Інгулець": Паламарчук, Нагієв (Сидоренко, 74), Мельничук (Смоляков, 46), Кучеренко, Ковальов , Близниченко (Клименко, 46), Коробенко (Головкін, 84), Запорожец, Козак, Сітало, Козиренко

Тренер: Сергей Ковалец
Попередження: Вовкун, 14 - Клименко, 55, Запорожец, 75

{{widget:lineup:21308}}

"Львів" прощається з УПЛ і відверто дограє сезон. Анатолію Безсмертному доводиться експериментувати зі складом, адже провідні гравці клубу вже підшукують нові варіанти продовження кар'єри. Мало того, під питанням саме подальше існування клубу.

Натомість "Інгулець" веде відчайдушну боротьбу за збереження місця в еліті. Останнім часом у команди з Петрового намітились проблеми в атаці. В останній раз команда Сергія Ковальця забивала аж 19 квітня ("Рух" - 1:0), після чого послідувала семиматчева безгольова серія ("Олександрія" - 0:0, "Дніпро-1" - 0:2, "Кривбас" - 0:0, "Рух" - 0:3, "Шахтар" - 0:2, "Зоря" - 0:2, "Металіст 1925" - 0:0).

В попередньому турі "Інгулець" був дуже близьким для того, щоб перервати неприємну для себе традицію. Домашнє протистояння з "Металістом 1925" петрівці догравали у чисельній більшості, створили декілька гострих нагод, але все-таки відпустили харків'ян з миром - 0:0.

У Львові команда Ковальця з перших хвилин йшла вперед великими силами - пан, або пропав. І знову далеко не все виходило в атаці. Львів'яни вибудували щільний захист, діяли другим номером і до перерви зуміли зберегти свої ворота сухими. Але після відпочинку гості з новими силами відновили тиск на ворота господарів, і домоглися свого. На 51-й хвилині Козак в чужій штрафній прокинув м'яч повз Мишенка, а спроба захисника блокувати прохід завершилась призначенням пенальті, який реалізував Максим Ковальов. А на 71-й хвилині підопічні Ковальця дотепно розіграли штрафний: львів'яни проспали комбінацію і дозволили Сітало завдати результативного удару головою.

2:0 - дуже необхідна і своєчасна перемога команди із Петрового.

За тур до фінішу сезону "Інгулець" знаходиться в зоні перехідних матчів і тепер все буде залежить від останньої гри з "Вересом", який також перебуває в небезпечній зоні. Поєдинок у Рівному має ключове значення для обох колективів. Буде гаряче.