Головний арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Асистенти: Владимир Жарый (Павлоград), Ярослав Трехлеб (Дніпро)

Голи: Антон Савін, 17, Коробенко, 30 (авт.) - Сітало, 51

ЛНЗ: Самойленко, Лопирьонок, Норенков, Муравський (Тарасенко, 54), Солдат, Тищенко, Хамелюк, Бойко, Копил (Шестаков, 54), Антон Савін (Нехтій, 71), Галенко (Нич, 54)
"Інгулець": Паламарчук, Ковальов , Кучеренко, Смоляков, Запорожец, Клименко, Кухарук (Кравчук, 46), Козак (Одарюк, 81), Коробенко (Сидоренко, 79), Козиренко (Сітало, 46), Марусич (Резепов, 75)
Тренер: Владислав Лупашко

Попередження: Тищенко, 25, Антон Савін, 60, Бойко, 68, Тищенко, 90+1, Норенков, 90+5, Самойленко, 90+6 - Козиренко, 41, Козак, 55, Кравчук, 89
Вилучення: Тищенко, 90+1

{{widget:lineup:21423}}

Якщо в Петровому стартові хвилини впевненіше провели футболісти "Інгульця", то в Черкасах вже місцеві футболісти продемонстрували бажання задавати темп грі. Гості ж не проявили потрібного бажання і готовності перевести гру якомога далі від своїх воріт, за що досить швидко поплатились. На 9 хвилині Тищенко мав шикарний момент, пробивав з середньої дистанції, але петрівців виручив Паламарчук. А згодом все той же Тищенко скористався помилкою Ковальова, який не зміг перехопити м'яч поблизу штрафної, покотив лівіше на Савіна й Антон пробив точно в кут. 1:0.

А на 30 хвилині ЛНЗ подвоїв свою перевагу, реалізувавши стандарт. Після розіграшу корнеру зліва, Савін навісив на дальню штангу, де Коробенко, випередивши опонента, головою зрізав м'яч у власні ворота. 2:0.

"Інгулець" опинився у нокдауні, з якого так і не зміг оговтатись до кінця першого тайму. Зате 15-ти хвилинну перерву тренер петрівців Владислав Лупашко, схоже, зумів використати максимально ефективно. Тренер провів дві заміни, випустив другого форварда, змінив тактику і з початком другого тайму "Інгулець" перевтілився. Сітало вже за п'ять хвилин після виходу на поле став справжнім джокером. Після кутового з лівого флангу, Артем краще інших зорієнтувався на ближній штанзі, перегравши голкіпера - 1:2.

Петрівці помітно наростили темп і вже Олександру Ковпаку довелося вдаватися до замін. Наставник господарів одночасно провів три заміни (Тарасенко, Шестаков, Нич), що допомогло підняти темп гри до рівня опонента. "Інгулець" потужно провів другу половину зустрічі, змусивши господарів понервувати. Інтрига зберігалася до самого фінального свистка, причому останні хвилини черкащани догравали у меншості (за друге попередження з поля був вилучений Тищенко).

І все ж ЛНЗ втримав потрібний рахунок. 2:1 - історична перемога команди з Черкас, яка з нового сезону буде представляти місто в УПЛ!

Олександр Ковпак, який ще відносно недавно запалював у складі місцевого "Дніпра", зробив суттєвий крок тепер вже на тренерській ниві. У молодого тренера далеко не все виходило упродовж сезону, команда, укомплектована досвідченими виконавцями, не змогла напряму потрапити до еліти. Але керівництво клубу продовжувало вірити в Ковпака і було винагороджене за це терпіння.

Керівництво "Інгульця" в особі Олександра Поворознюка обрало інший шлях. За сезон Олександр Григорович поміняв трьох тренерів: Лавриненка змінив Бартуловіч, якого змінив Ковалець, замість якого на стикові матчі був призначений Лупашко. Тренерська плутаниця, а як наслідок - постійні стреси й невпевненість, результату не принесла. "Інгулець" залишає УПЛ і повертається в Першу лігу.

Поворознюк в одному зі своїх останніх інтерв'ю пообіцяв, що команда продовжить існування (також тепер буде час, щоб без поспіху добудувати домашній стадіон). Проте петрівців очікує кадрова революція - у багатьох гравців завершуються контракти. Скоріш за все, у клубу знову буде новий тренер...