Асистенти: Віталій Скобля, Тарас Чопилко (Київ)

Голи: Брагару, 44 - Луньов, 47, Фонсека, 72

"Чорноморець": Варакута, Єрмаков, Гучек (Ійєде, 80), Авагімян, Васильєв (Огіря, 50), Салюк, Брагару, Путря, Альваренга (О.Кузик, 80), Бадібанга (Голуб, 90+1), Штогрін

"Кривбас": Маханьков, Сентіні, Д.Кузик (Понєдєльнік, 83), Дібанго, Фонсека (По, 90+1), Стецьков, Хомченовський, Бизимана, Луньов (Твердохліб, 76), Соса (Задерака, 46), Кожушко (Микитишин, 46)
Тренер: Юрій Вернидуб

Попередження: Васильєв, 30, Авагімян, 55, Єрмаков, 75, Огіря, 90 - Луньов, 74, По, 90+3

{{widget:lineup:25430}}

В першому таймі "Кривбас" намагався будувати гру з позиції сили, грати першим номером, але "Чорноморець" досить вдало вибудував гру у захисті. "Моряки" контролювали зони поблизу власних воріт і, за великим рахунком, майже нічого не дозволили створити супернику. Запам'ятався хіба що дальній удар Хомченовського здалеку, але Варакута встиг зреагувати та перевести м'яч на кутовий (це був єдиний точний удар гостей у першому таймі). Відразу після розіграшу корнера відбувся досить небезпечний удар головою  центрального захисника Сантіні - повз ворота.

"Чорноморець" перетерпів у захисті, а в кінці тайму організував стрімку контратаку, після якої змусив криворіжців викинути білий прапор. Здорово зіграв Авагімян, який став головним локомотивом контрвипаду. Артур протягнув м'яч, правильно оцінив ситуацію і віддав діагональ на Брагару. Максим зібрав навколо себе трьох захисників, але все одно зумів перехитрити цю групу за допомогою неправдивих замахів, а потім пробити точно в кут.  До слова, це також був єдиний точний удар "моряків" за 45 хвилин.

Після першого тайму в Одесі пролунав сигнал повітряної тривоги і команди відправились у бомбосховище. Під час перерви Юрій Вернидуб провів дві заміни, знявши з гри Кожушка та Сосу, замість яких вийшли Микитишин і Задерака. І відразу після поновлення гри "Кривбас" відігрався. Пройшла швидка комбінація прямо по центру - Хомченовський віддав зручний пас на Луньова, який перехитрив захисників і відправив м'яч у сітку воріт Варакути. 1:1.

А на 72 хвилині Бандейра ударом головою реалізував фланговий навіс з правого флангу від  Задераки і вивів веред вже гостей. Щоправда, взяттю воріт передувало падіння Луки Гучека, який, перебуваючи на газоні, схопився за спину. Рефері дозволив продовжити атаку, яка завершилась взяттям воріт, а система ВАР підтвердила, що рефері не помилився. 2:1.

"Кривбас" доволі впевнено довів справу до 15 в сезоні перемоги. В компенсований час нічию для господарів міг вирвати Салюк, який пробивав після стандарту у падінні через себе, але Маханьков обрав оптимальну позицію і впіймав м'яч у руки.

Команда Юрія Вернидуба продовжує боротьбу за лідерами - "Динамо" та "Шахтарем". Криворіжці точно не збираються опускати руки і задовольнятися третім місцем. У команди є характер, є сила волі та футболісти, які здатні підсилювати гру з лави запасних. Тож інтрига за розподіл медалей зберігається, погоня триває.

В наступному турі "Чорноморець" зіграє з "Минаєм" на виїзді, а "Кривбас" приймає "Металіст 1925".

Читай також: Чемпіонат України. "Чорноморець" - "Кривбас" 1:2. Гол Рафаеля Бандейри (Відео)