Головний арбітр: Олександр Солов'ян (Київська область)
Асистенти: Станіслав Марулін (Херсонська область), Сергій Старча (Київська область)

Голи: Слюбик, 49, Бренер, 59, Карабін, 65 - Слюбик, 30 (авт.)

"Рух": Ледвій, Роман, Слюбик (Слюсар, 85), Холод, Федор (Підгурський, 58), Пастух, Сич, Плюман (Руніч, 58), Бренер (Притула, 76), Квасниця (Лях, 85), Карабін

"Верес": Когут, Сезар да Силва, Курко, Шевченко (В.Шарай, 68), Кучеренко (Банада, 74), Балан, Яго (Годя, 74), Кучеров, Морозко, Дахновський (Шастал, 68), Гайдучик (Сміян, 79)
Тренер: Олег Шандрук

Попередження: Бренер, 33 - Дахновський, 3, Яго, 67

{{widget:lineup:25570}}

Пригадуєте, був момент, коли "Рух" за доволі привабливої гри ніяк ге міг виграти вдома. Зазвичай закінчував унічию. Але всі розмови про прокляття рідної "Арени Львів" не на часі. Цієї весни команда Віталія Пономарьова і ЛНЗ обіграла, і ось тепер "Верес".

Хоча після перших 45 хвилин матчу з рівнянами складно було спрогнозувати остаточний рахунок і взагалі сподіватися на те, що "Рух" зачепиться бодай за очко. Настільки погано грали львів'яни. Крім дального й до того ж неточного пострілу Пастуха й пригадати нічого. Віталій Пономарьов виглядав дуже розлюченим. Проте, що важливо, фахівець не став шукати причини невдалих дії на стороні: "Перший тайм ми провалили, насамперед, це моя помилка".

Дійсно, "Верес" гарно виглядав, рішуче, агресивно, володів ініціативою. Яку врешті матеріалізував у гол Гайдучика. Точніше, в автогол Слюбика. Форвард рівнян чи то бив, чи то робив подачу, під яку невдало підставив голову оборонець господарів - Ледвій був безсилим чимось допомогти свої команді - 0:1.

А ось по перерві, склалося враження, команди обмінялися футболками. Тепер уся загроза йшла від "Руху", натомість гравці "Вереса" розчинилися на полі, немов відомий з 90-х років напій Yupi.

Швидкий гол Слюбика, який виправився за свою помилку, безсумнівно, і додав сил, і впевненості господарям. Роботи у Когута та оборонців значно додалося. Проте стримували атаки львів'ян вони лише до 59-ї хвилини.  Аж поки на табло не засвітилися цифри "2:1". Карабін обікрав Кучеренка і від правого краю перевів м'яч у центр на вільного Таллеса, той прийняв і зарядив у верхній кут.

Ну а третій гол, який провів Карабін (відмінно розібрався з Сезаром і обвідним ударом поклав м'яч у дальній кут), здалося, остаточно добив розгублений "Верес". Олег Шандрук намагався змінити хід гри замінами, але це більше нагадувало агонію...

"Рух" впритул наблизився до "Дніпра-1", який йде четвертим. Перспективи команди Віталія Пономарьова після цієї вольової перемоги значно покращилися. Поборотися за місце в квартеті найсильніших? Чом би й ні?..