19.05.2024. Чемпіонат України.
Рівне. Стадіон "Авангард"
Головний арбітр: Олександр Кальонов (Львів)
Асистенти: Валентин Куцев (Київ), Віктор Матяш (Донецьк)
Голи: Дахновський, 19, Морозко, 23 - Михайленко, 12 (пен.), Михайленко, 79 (пен.)
"Верес": Ющишин (Когут, 29), Сезар да Силва, Курко, Сміян, Яго, Кучеров, Кльоц (Шарай, 42), Шастал, Морозко, Дахновський (Банада, 72), Гайдучик (Мрвальєвіч, 72)
Тренер: Олег Шандрук
"Олександрія": М.Шевченко, Скорко, Кампос (Кравченко, 46), Сігеєв (Ващенко , 90+1), Михайленко, Шостак (Де, 46), Ковалець, Мартинюк, Копина, Костишин (Погорілий, 66), Безерра (Джеовані, 55)
Тренер: Руслан Ротань
Попередження: Ющишин, 12, Шастал, 31, Морозко, 75 - Кампос, 22, М.Шевченко, 27, Мартинюк, 74

Рівненська команда не змогла втримати переможний рахунок в матчі 29-го туру чемпіонату України проти "Олександрії".

Рахунок в цьому поєдинку відкрив і закрив Микола Михайленко. Швидкий гол гостей після порушення з боку голкіпера "Вереса" був забитий з 11-метрового. Після чого "Верес" на протязі 5 хвилин не тільки відігрався, а й вийшов вперед - 2:1.

Однак, той же Михайленко на 79-й хвилині зумів вразити ворота господарів, і знову з пенальті - 2:2.

Читай також: "Верес" за 5 хвилин перевертає гру з "Олександрією" - голи Дахновського та Морозка (Відео)