Головний арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

ЛНЗ: Самойленко, Саліху, Муравський, Каплієнко (Стасюк, 71), Наумець (Олійник, 56), Бойко, Джашарі, Тілль (Шестаков, 71), Пасіч, Ейнел (Тищенко, 71), Бессала (Прядун, 77)

"Ворскла": Домолега, Павлюк, Крупський, Бацула, Пердута, Рамірес (Островський, 81), Хрипчук (Толі, 67), Глущенко, Мякушко (Кане, 46), Челядін (Скляр, 46), Ковталюк (Феліпе, 67)
Тренер: Сергій Долганський

Попередження: Самойленко, 90+4 - Павлюк, 45, Глущенко, 82

{{widget:lineup:25931}}

Не нижче й не вище. Це про ЛНЗ, який незалежно від результату останнього матчу, все одно залишався на сьомій сходинці. Здавалося б, яка різниця, що в підсумку зафіксує табло. Утім, мотивація була знайдена швидко - тричі поспіль у дебютному в УПЛ сезоні черкащани ще не перемагали.

Господарів було не зупинити. Таке враження, що вирішувалися їхня доля. Ейнел загострював з флангу, Бессала пресингував попереду, Джашарі з Тіллем тримали контроль над центром поля, а безпеку в захисті забезпечував Муравський.

До 16-ї хвилини черкащани подали три кутових. Стандарти - то головна їхня головна зброя. Пам'ятаєте попередній поєдинок із "Зорею" (2:1)? Із "Ворсклою" це також спрацювало. Причому Тілль забив фантастично - видав "сухий лист" з кутового. Саліху підставив ногу під м'яч уже за лінією воріт...

Про полтавців не було чутно десь до 56-ї хвилини. Аж поки Бацула не промахнувся з вигідної позиції - бив правою в дальній кут, а направив м'яч вище цілі. Та це, швидше, було виключення з правил - ініціативою володіли черкащани, вони й створювали моменти. Той самий Тілль ледь не оформив дубль - майстерно виконав штрафний (знову про головну зброю команди Олега Дулуба!), однак Домолега, що заміняв у рамці Ісенка, зумів витягнути м'яч з-під поперечини.

ЛНЗ на мажорній ноті завершив сезон. Прем'єра, можна сказати, вдалася. Дебютант закріпився в УПЛ, випередивши в таблиці авторитетніші клуби. "Колос", "Олександрія", та ж сама "Ворскла" мріяли про Європу, однак залишилися ні з чим...

Сьома сходинка. Планку піднято на серйозну висоту. Ціль на наступний сезон, схоже, вже відома - місце не нижче, бо інакше, гадаю, амбіційний ЛНЗ ніхто не зрозуміє.