Головний арбітр: Роман Блавацький (Львів)
Асистенти: Yevhen Petrakov (Київ), Сергей Старча
Голи: Понєдєльнік, 38, Кузик, 42, Кожушко, 66
"Кривбас": Маханьков, Дібанго, Кузик (Бутенко, 81), Стецьков, Сентіні, Хомченовський (Бизимана, 63), Твердохліб (Рябов, 81), Вакулко, Соса (Задерака, 69), Понєдєльнік, Аду (Кожушко, 46)
"Минай": Кемкін , Прокопчук (Кисіль, 46), Дмитрук (Воробчак, 53), Чуєв (Піддубний, 71), Скиба, Петько (Семотюк, 46), Кораблін, Вітенчук, Ременяк (Гунічев, 67), Вакула, Устименко
Тренер: Желько Любенович
Попередження: Твердохліб, 54, Понєдєльнік, 77 - Устименко, 51

{{widget:lineup:25950}}

Юрій Вернидуб залишився вірним своїм принципам і зі стартових секунд дав гостям зрозуміти, що відсутність у його команди турнірних завдань – зовсім не підстава для того, щоб грати у півсили. Да і склад криворіжців буд далеким від експериментального. Желько Любенович цілком зрозуміло обрав тактику дії другим номером. Розуміючи різницю в класі команд як і ціну можливої помилки, отже на першому місці в "Миная" була синиця в руках у вигляді надійної оборони, втім без відвертого "автобуса" у власного штрафного, з вирористанням найменшого шансу на контрвипад. Зрозуміло, що тактика в три центральних захисники від Любеновича навряд чи когось здивувала.

Втім, клас "Кривбаса" разом із постійним пресингом врешті решт свою справу зробили. На 38-й хвилині розгубилися захисники "Миная", коли Понєдельнік не залишив шансів після результативного пасу від Хомченовського, 1:0. Розгубленість після такого нокдауну зіграла ще більш злий жарт за чотири хвилини, коли Денис Кузик подвоїв рахунок, скориставшись асистом від Даніеля Соси, 2:0.

Вернидуб навіть не думав здавати обертів і після перерви одразу кинув у бій Кожушка замість Прінса, і останній на 66-й хвилині робить рахунок розгромним, 3:0. Любенович майже одразу робить потрійну заміну, випустивши на поле Семотюка, Воробчака та Кисіля. Свіжі сили дещо додали агресії у боротьбі, про що свідчать жовті картки Устименка та Твердохліба. Але більшого в цій ситуації "Минай" вже не міг зробити, тренери обох команд проводити по ходу гри активну ротацію. команди відверто догравали матч, а чотири доданих арбітром до другого тайму хвилини лише трохи подовжили перебування "Миная" в УПЛ.

3:0, "Минай" залишає еліту українського футболу, але Желько Любенович без усяких сумнівів заслуговує на повагу за те, що зміг з колективу, який багато хто заздалегідь списав, створити серйозну бойову одиницю. Цим результатом він однозначно підняв собі ціну, водночас гравці "Миная" теж засвітилися, а значить їхній досвід і результати можуть зіграти дуже велику роль в їхній подальшій кар’єрі.

Читай також: "Кривбас" забиває двічі і топить "Минай" - 2:0 (Відео)