29.05.2024. Чемпіонат України. Плей-оф. Перший матч

"Оболонь" (Київ) - "Лівий берег" (Київ) 1:0

"Оболонь": Рибка, Карась, Мороз (Запорожець, 85), Дубко, Суханов (Тарануха, 69), Осман, Мединський, Черненко, Грисьо (Чернов, 46), Груша (Нагієв, 85), Краснопір (Слободян, 85)
"Лівий берег": Механів, Сіднней, Слотюк, Астахов, Самар, Співаков, І.Когут (Войцеховський, 10; Соколов, 88), Дедух, Синиця (Литовченко, 88), М.Когут (Мисик, 88), Сухоручко (Петренко, 88)
Тренер: Віталій Первак

Попередження: Мороз, 70, Груша, 79 - Сіднней, 63, Дедух, 70

{{widget:lineup:25977}}

У протистоянні "Оболоні" та "Лівого берегу" одне тішить: за будь-якого розкладу столиця не втратить свого другого представника в Прем'єр-лізі. Проте для "пивоварів", які лише торік підвищилися в класі, виліт насправді стане трагедією, бо до своєї мрії вони йшли не один сезон. Очільник клубу Олександр Слободян неодноразово підкреслював, що його команда виходила до еліти, щоб не бути каліфом на годину.

"Лелеки" офіційно не озвучували своїх планів на сезон. Грали, як прийнято казати, від матчу до матчу. Можливо, команда Віталія Первака за своїм рівнем ще не дотягує до Прем'єр-ліги, але клуб з його розвиненою інфраструктурою стовідсотково заслуговує на випробування елітою. Залишилось лише зробити останній, вирішальний крок...

"Перший тайм" на "Оболонь-Арені" залишився за господарями. І за статистикою, і за рахунком. Найбільше досягнення - у виконанні кутових. Дев'ять проти трьох тільки у стартові 45 хвилин! Ви колись бачили такі показники?

Чесно, не знаю, "пивовари" спеціально зробили акцент у своїй грі на стандарти чи це звичайна випадковість, але дана стратегія забезпечила їм результат. На 53-й хвилині Черненко подав від кутового прапорця, Карась зробив скидку на п'ятачок, а Мороз на мить випередив Механіва - 1:0.

Ще не знаю, чому тягнув із замінами наставник "Лівого берегу". Чотири свіжих гравця тільки на 88-й хвилині. Для чого? Щоб просто поставити галочку? Дивне рішення досвідченого Віталія Первака...

Мінімальний рахунок, звісно, підвищує шанси "Оболоні" перед матчем-відповіддю, але питання "Хто від Києва гратиме в Прем'єр-лізі у наступному сезоні?" - у повітрі.