29.05.2024. Чемпіонат України. Плей-офф. Перший матч

"Епіцентр": Чернобай, Беженар (Глущук, 83), Климець, Мороз (Алібеков, 77), Кристін (Жмуйда, 74), Миронюк (Полюлях, 74), Стень, Григоращук, Бендера (Ляшенко, 74), Ліповуз, Кравчук

"Верес": Когут, Кучеренко, Вовченко, Сміян, Яго (Годя, 80), Дахновський, Кучеров, Морозко, Кухарук (Банада, 46), Шастал (Шарай, 73), Мрвальєвіч (Гайдучик, 46)
Тренер: Олег Шандрук

Попередження: Кристін, 35, Кравчук, 45+1 - Дахновський, 52, Морозко, 69

{{widget:lineup:25976}}

"Верес", ніби підтверджуючи статус фаворита, зі стартових хвилин заволодів ініціативою і провів гострі атаки. Спершу Дмитро Шастал дотепно пробив у стрибку, але у ворота не влучив. За декілька хвилин той же Шастал скористався грубою помилкою суперника у захисті, перехопив м'яч і завдав удару з лінії штрафного - над поперечиною!

"Епіцентр" витримав стартовий штурм і поступово налагодив контргру. Швидкі комбінації господарів помітно дошкуляли рівнянам. Підопічні Олега Шандрука занервували й в середині тайму пропустили гол. Капітан "Епіцентру" Беженар двічі вступив у відбір поблизу чужого штрафного, відібрав (у межах правил) м'яч у Дахновського і відпасував на Мороза. Центрбек завдав дальнього удару, м'яч зрикошетив в ногу Вовченка, дезорієнтував Когута і залетів в протилежний від голкіпера кут воріт. 1:0.

Пропущений м'яч помітно підірвав впевненість "вовків" у своїх силах. "Епіцентр" мав розвивати успіх, але Когут зреагував на удар впритул у виконанні Кравчука, перевівши м'яч на кутовий.  Згодом Стень завершував атаку господарів ударом у ближній кут, але мети не досяг.

15-хвилинна пауза між таймами, а також заміни, які провів тренерський штаб вже у перерві (вийшли Гайдучик та Банада) допомогли гостям повернути впевненість. "Епіцентр", здалося, скинув оберти і десь почав грати на утримання рахунку, все більше уваги приділяючи обороні. А коли Сергій Нагорняк відреагував на ситуацію і почав вводити свіжі сили, гості вже піймали кураж і впевнено контролювали гру.

Читай також: "Епіцентр" - "Верес": стартові склади

На 66-й хвилині після стандарту у виконанні Морозка, захисник господарів виніс м'яч з лінії воріт! Згодом той же Морозко виконав кутовий з правого флангу, а Гайдучик, на мить звільнившись від опіки на ближній штанзі, головою підрізав м'яч у ворота, заставши зненацька голкіпера. 1:1

"Верес" в останні хвилини мав розвивати свою перевагу, вихід практично сам на сам не реалізував Дахновський, а на останній хвилині матчу Микола Гайдучик не зміг пробити точно після пасу зліва від Дмитра Годі.

1:1 - "Епіцентр" краще провів перший тайм, але після перерви хлопці Нагорняка не змогли підтримати високий темп гри, чим скористався більш досвідчений суперник. Матч-відповідь відбудеться вже у неділю, 2 червня у Рівному.