Головний арбітр: Євген Арановський (Київ).
Асистенти: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Юрій Синишин (Івано-Франківськ).
Голи: Бугай 10, Крушинський 31 - Бренер 49.
"Львів": Ільющенков, Муравський, Никитюк, Полегенько, Крушинський (Мишенко, 57), Шишка, Мільченко, Грисьо, Васильєв, Бойко, Бугай (Нич, 66).
"Рух": Паньків, Роман, Слюсар, Федорчук (Притула, 87), Довгий, Соломон-Отабор (Карабін, 87), Дідик (Слюбик, 87), Климчук, Бренер (Альваренга, 74), Лях, Енобахаре (Бойчук, 41).
Тренер: Леонід Кучук.
Попередження: Васильєв 19, Бойко 36, Шишка 53, Бугай 65, Мишенко 72, Грисьо 78, Нич 84, Никитюк 90+3 - Дідик 30, Бойчук 46.
Вилучення: Бойчук 46.

Пропонуємо увазі вболівальників відеоогляд матчу 12-го туру чемпіонату України "Львів" - "Рух", який відбувся сьогодні, 10 листопада, та завершився перемогою "містян" - 2:1. Доля зустрічі вирішилась в першому таймі, коли "Львів" двічі вразив ворота "Руху".

Бренер на 49-й хвилині подарував надію "Руху" хоча б на нічию, але оборона "Львову" більше не припустилася помилок.

Читай також: "Львів" - "Рух" 2:1. Творці свого нещастя