"Арсенал" вириває перемогу над "Манчестер Юнайтед" - класний матч Зінченка (+ Відео)

Голи: Нкетіа 24, 90, Сака 53 - Рашфорд 17, Мартінес 59

"Арсенал": Ремсдейл, Саліба, Габріель, Вайт, Сака, Джака, Томас, Едегор, Зінченко, Нкетіа, Мартінеллі
Тренер: Мікель Артета
"Манчестер Юнайтед": де Хеа, Варан, Мартінес, Ван-Бісака, Шоу, Еріксен, Фернандеш, Мактоміней, Антоні, Вегхорст, Рашфорд
Тренер: Ерік тен Хаг

У центральному поєдинку 21-го туру АПЛ "Арсенал" приймав "Манчестер Юнайтед". Протистояння вийшло багатим на голи.

Рахунок забитим голам відкрив Маркус Рашфорд на 17-й хвилині, проте вже через сім хвилин господарі відновили паритет, відзначився Нкетіа.

На 53-й хвилині другої половини матчу вже "каноніри" вийшли вперед (Сака) - 2:1, але "Манчестер Юнайтед" також швидко відігрався. Гол головою забив Мартінес, який підключився до стандарту і скористався помилкою голкіпера - 2:2.

Розв'язка настала на останній хвилині основного часу. Атака, активну участь у якій взяв Олександр Зінченко, завершилася влучним ударом Нкетіа, який оформив дубль.

3:2 - "Арсенал" набрав 50 очок і продовжує випереджати "Манчестер Сіті" на п'ять пунктів, маючи до того ж гру в запасі. У "МЮ" залишилось 39 очок, він четвертий.

Читай також: Зінченко - у стартовому складі "Арсеналу" на матч із "Манчестер Юнайтед"