Вихід Мбаппе не дозволив ПСЖ відігратися в матчі з "Баварією" (+Відео)
Автор: Аркадий Капелька

У старті парижан не було Кільяна Мбаппе, а на правому фланзі вийшов 16-річний Воррен Заїр-Емері, який став наймолодшим дебютантом стадії плей-офф Ліги чемпіонів (він ще не народився, а Серхіо Рамос уже бився за трофей!), а дует номінальних форвардів склали Лео Мессі і Неймар. Утім, подібна формація – по суті, класичні 4-4-2 – жодного відчутного профіту парижанам не принесла: лише один неточний удар за перший тайм – найгірший результат ПСЖ у Лізі чемпіонів, починаючи з 2016 року. "Баварія" до перерви виглядала гостріше і небезпечніше: гості в півтора раза більше володіли м'ячем і щонайменше одного разу Доннарумма врятував господарів від вірного голу, зреагувавши на щільний удар Кімміха незадовго до перерви. Раніше небезпечно, але трохи неточно бив Коман – Кінгслі викручував поруч із лівою стійкою, а ще один екс-парижанин – Ерік-Максім Чупо-Мотінг – намагався забити головою, але у площину воріт не влучив.

Втім, підопічні Юліана Нагельсманна домоглися свого на початку другого тайму: свіжий Альфонсо Девіс зі свого флангу відкросив до штрафного майданчика, звідки Коман пробив у дотик, заставши Доннарумму зненацька – м'яч пройшов між рукою та ногою Джіджі – 0:1. Хід у відповідь Крістофа Галтьє не змусив на себе чекати: вихід Мбаппе і Фабіана Руїса ледь не перевернув гру. Вірніше, гра-то змінилася: парижани стали більше володіти м'ячем, а також у господарів прорізалися флангові атаки. Результатом чого, власне, і стали два м'ячі, але обидва рази Мбаппе забивав з офсайду (у другому випадку довелося задіяти систему VAR). Близький до голу був і Мессі – після удару Лео і рикошету від захисника м'яч полетів на корнер, а коли свіжий Вітінья вліт приклався з лінії штрафного – класним сейвом (як і раніше, коли до гостьових воріт прорвався Мбаппе, до речі) відзначився Зоммер!

Варто зауважити, що й "Баварія" цілком могла забити другий м'яч - Чупо-Мотінг після години гри, з інтервалом у дві хвилини, двічі не переграв Доннарумму! А ось у кінцівці, коли ПСЖ прагнув зрівняти рахунок, у мюнхенців із контргрою справи йшли гірше (можна пригадати тільки щільний, але неточний удар Мюллера). Проте результат матчу в Парижі робить "Баварію" фаворитом протистояння. Мюнхенці, до речі, вже не програють 20 матчів поспіль у всіх змаганнях (16 перемог і 4 нічиїх), у Лізі чемпіонів здобули сьому перемогу в семи матчах, а ось у ПСЖ – третя поразка поспіль у трьох різних турнірах (після програшів "Марселю" в Кубку Франції та "Монако" в Лізі 1).