Чемпіонат Франції. "Монако" – "Страсбур" 4:3. Відеоогляд матчу
Автор: Аркадий Капелька

Чудовий матч видали обидві команди в Монако – глядачі, напевно, залишилися задоволеними і сімома побаченими голами, і камбеком монегасків, які відкрили рахунок наприкінці стартової двадцятихвилинки, але потім двічі пропустили. Точніше, другий м'яч "Страсбура" став досить курйозним автоголом центрдефа господарів Маріпана (до речі, перед тим VAR ще скасував гол Діалло). Але після перерви "Монако" зім'яв гостей, лише за одинадцять хвилин перетворивши 1:2 на 4:2! Потім, щоправда, Фофана отримав другий "гірчичник", граючи проти своєї колишньої команди, а на заключну п'ятнадцятихвилинку вийшов український латераль "Страсбура" Едуард Соболь. І взяв участь у гольовій атаці вже в компенсований час – зберігши м'яч на своєму фланзі та покотивши його в центр, після чого, в результаті Діалло замкнув знижку Діарра зліва – 15-й гол Самба в Лізі 1 в поточному сезоні.

02.04.2023. Чемпіонат Франції. 29-й тур
Монако. Стадіон "Луи ІІ"
Головний арбітр: Віллі Делажо
Асистенти: Філіпп Жанн, Ерван Фінжан

"Монако" - "Страсбур" 4:3
Голи: Вандерсон, 19, Бен-Сегір, 54, Діоп, 58, Фофана, 65 - Мотіба, 32, Маріпан, 41 (авт.), Діалло, 90+3

"Монако": Нюбель, Вандерсон, Маріпан, Енріке (Якобз, 56), Агілар (Діоп, 46), Дісасі, Бен-Сегір (Фолланд, 57), Камара, Головін (Матсіма, 90+5), Фофана, Бен Єддер (Матазо, 80)
Тренер: Філіпп Клеман
"Страсбур": Селс, Дукуре, Ньямсі, Делен (Соболь, 78), Гілбер, Сансон, Ахолу (Сіссоко, 70), Белльгард (Прцич, 82), Діалло, Діарра, Мотіба (Канділь, 70)
Тренер: Фредерік Антонетті

Попередження: Камара, 40, Фофана, 45+3, Фофана, 78 - Діарра, 53
Вилучення: Фофана, 78