"Колос" у Туреччині переграв грузинську "Шукуру"
Автор: Олег Семенченко

Команда першої ліги "Колос" (Ковалівка) продовжує збір у Туреччині. В четвер, 15-го лютого "Колос" провів перший спаринг і здобув перемогу над грузинською "Шукурою" — 1:0, інформує офіційний сайт клубу.

Єдиний гол в середині другого тайму провів центральний півзахисник В'ячеслав Рябов. Він вискочив на подачу з флангу, яку виконав Олег Ільїн, і прицільним ударом увігнав "смугастого" до воріт грузинської команди, започаткувавши таким чином лік забитим м'ячам ковалівців на турецькій землі. Ще в декількох епізодах футболісти "Колоса" буквально пробачили суперника за огріхи в обороні, а тому більше результативних ударів у їхньому виконанні не було. Грузини ж своїми атакувальними акціями запам'яталися тільки в першому таймі. По перерві ж вони окопалися на своїй половині поля, відкинувши всі ідеї про створення небезпеки біля воріт суперника.

Наступний матч ковалівців заплановано на 18 лютого. Суперником "Колоса" буде казахський "Кайсар" з міста Ордабаси.