Товариський матч. "Волинь" - "Зірка" 0:2. Нордичний характер Есеоли
Автор: Олег Семенченко

"Волинь" – "Зірка" 0:2

Голи: Есеола 19, 44.

"Зірка": Паст, Ковальов (потенційний новачок, 82), Фатєєв (Маткобожик, 80) потенційний новачок, Полегенько (потенційний новачок, 77), Оганесян (Чичиков, 67), Драченко (Жуков, 73), Арно Гедж (Дришлюк, 73), Загальський (потенційний новачок, 73), Фаворов (потенційний новачок, 73), Есеола (потенційний новачок, 77).

"Зірка" в Ужгороді провела завершальний контрольний матч на зборах у Закарпатті. Суперником команди була луцька "Волинь", повідомив офіційний сайт клубу.

Команда із Кропивницького не раз могла забити у першому таймі. Зробити їй це вдалося двічі. Обидва м’ячі у ворота "Волині" відправив Адерінсола Есеола. На 19-й хвилині нападник завершив контратаку, швидко прийнявши рішення в штрафному майданчику й чітко пробивши по воротах – 1:0.

Вдруге Есеола відзначився на 44-й хвилині, коли Арман Оганесян обіграв опонента й віддав націлену передачу в штрафний майданчик, де форвард витримав необхідну паузу й влучно пробив – 2:0.

Як відзначив після матчу головний тренер "Зірки" Роман Монарьов, все-таки певний малюнок та стиль гри, котрі тренерський штаб вимагав від своїх підопічних, простежувався. Спаринг проти "Волині" видався досить якісним, адже "хрестоносці" чинили гідний опір. Вони також кілька разів пробили по воротах Євгена Паста, та голкіпер не підвів, й упорався з усіма ударами.

Нагадаємо, що з повним розкладом спаррингів можна ознайомитись в спеціальному розділі FootBoom.