Товариський матч. "Ворскла" - "Арка" (Польща) 2:1. Дебютний гол Васіна (+Відео)
Автор: Антон Прокопов

"Ворскла" – "Арка" - 2:1

"Ворскла" (1 тайм): Шуст, Сапай, Чижов, Гіоргадзе, Пердута, Шарпар (к), Чеснаков, Ребенок, Кулач, Кобахідзе, Васін

"Ворскла" (2 тайм): Шуст, Дедяєв, Гіоргадзе, Даллку, Сапай, Чеснаков, Кравченко, Одарюк, Кадимян, Васін, Коломоєць

"Арка": (1 тайм): Стейнборс, Збожень, Марцяник, Солдецкі, Вархолак, Лакашевіч, Богданов, Лось, Швох, Зарандя, Ескуеда

"Арка": (2 тайм): Стейнборс, Соха, Марцяник, Хелструп, Марциняк, Новіцкі, Крівєц, Налєпа, Жебраковскі, Кун, П'єсьо

Голи: Кулач, 9, Васін, 54 – Кун, 79

"Ворскла" сьогодні грала товариський матч з польським клубом "Арка", в який зовсім недавно перейшов український півзахисник Андрій Богданов. Андрій, до речі, брав участь в поєдинку, вийшовши в стартовому складі поляків.

Польська "Арка" - чинний володар Кубка і Суперкубка Польщі. Після першої частини сезону "Арка" розташувалася в турнірній таблиці чемпіонату на шостому місці. До слова, ця команда має другу за надійності обороною в Лізі. У 21-му матчі клуб з Гдині пропустив 20 м'ячів.

Єдиний гол в першому таймі був забитий вже на дев'ятій хвилині. Це Ребенок подав із флангу, а Кулач в один дотик відправив м'яч у сітку - 1:0.

У другому таймі "Ворскла" подвоїла перевагу: Одарюк справа віддав на Васіна, який стояв на лінії штрафного по центру воріт, і Денис забив свій дебютний м'яч за "Ворсклу" - 2:0. Але і в цей раз полтавчани пропустили гол: Патрік Кун із "Арки" вразив ворота ворсклян - 2:1.

У підсумку поєдинок так і завершився з рахунком 2:1 на користь полтавчан. Четверта перемога на зборах і всі з рахунком 2:1.