Товариський матч. "Вікторія" (Миколаївка) - "Зірка" 1:1. Роман Монарьов деким незадоволений
Автор: Олег Семенченко

"Вікторія" (Миколаївка) – "Зірка" 1:1

Голи: Шевченко 4 - потенційний новачок 31, з пенальті.

"Зірка": Паст, Драченко, Маліновський, потенційний новачок, Фатєєв, Маткобожик, Дришлюк, потенційний новачок, Петров (Кондраков, 75), потенційний новачок, Тарасюк.

Як повідомив офіційний сайт "Зірки", третім поєдинком на зборах у Нікополі та "Кубку Придніпров’я 2018" було протистояння з "Вікторією" з Миколаївки.

"Жовто-червоні" пропустили першими вже на четвертій хвилині поєдинку через власну помилку в обороні. За півгодини підопічним Романа Монарьова вдалося відігратися. Один з потенційних новачків "Зірки" заробив пенальті, який сам же й реалізував – 1:1.

Потім, протягом усього поєдинку кропивничани створювали моменти, але в цьому матчі справді шкутильгала реалізація. Тож, кілька виходів сам на сам, котрі мав зокрема Сергій Петров, але жоден з них не став результативним. Варто відзначити, що в цій зустрічі в складі "зіркових" була всього одна заміна по ходу матчу. Того-таки Сергія Петрова на 75-й хвилині замінив Данііл Кондраков.

Аналізуючи звітний поєдинок Роман Монарьов відзначив, що результатом він не задоволений, хоча це й не було головним у матчі. Підопічні отримали необхідну кількість навантаження, щоправда діякими декого з них коуч лишився незадоволеним. Але це пояснюється тим, що нині деякі виконавці награються на нових для себе позиціях. Добре, що ще є достатньо часу для роботи над помилками і їх виправленням.