Товариський матч. "Колос" - "Кремінь" 2:1

Товариський матч. Літнє міжсезоння. 6 липня. Київ. НТБ "Динамо". 50 глядачів.

"Колос" (Ковалівка) – "Кремінь" (Кременчук) – 2:1

Голи: Ільїн 39, Федоров 49 - Сидоренко, 55

"Колос": Яшков, Сахневич, Гавриш, Максименко, Мігунов, Мілько, Задоя, Кизилатеш, Ільїн, Антюх, ГНП.

На заміну виходили: Волинець, Охрончук, Чорноморець, Федоров, Альянов, Демченко, Смирний, Ахмедзаде, ГНП, ГНП.

"Кремінь": Будюк (Олійник, 46), Маліновський (ГНП, 46), Зозуля, Ченбай, Гончаренко (ГНП,50), Сафонов (ГНП, 50, Куль, 80), Масалов (Авер'янов, 65), Сидоренко, Павлик, ГНП, Локтіонов (Мурашов, 56)

6 липня "Кремінь" зіграв з ковалівським "Колосом", який цього сезону зіграє в Українській Прем'єр-Лізі, повідомляє офіційний сайт клуба. Підопічні Ігоря Столовицького змогли відіграти один м'яч, проте програли супернику на класі. Матч завершився з рахунком - 2:1.

Перший м'яч "Кремінь" пропустив на 38 хвилині, а другий після перерви. На 49-й хвилині ковалівці пробили зі штрафного й потрапили у поперечину - "Колос" зіграв на добиванні й переграв голкіпера "Кременя" Андрія Олійника - 2:0. За кілька хвилин кременчужанам вдалося відіграти один гол - на 55 хв Владислав Сидоренко забив у ворота суперника.

Тренер "Кременя" Сергій Свистун повідомив, що після гри з ковалівським "Колосом" команда завершила перший збір й гравці відпочинуть кілька днів. Вже 9 липня команда збереться на стадіоні "Кремінь-Арена", щоб продовжити підготовку до чемпіонату.

11 липня "Кремінь" у Полтаві зіграє з дублем "Ворскли" о 15.00.