"Металіст 1925" - "Ворскла" 3:2. Гостросюжетна кінцівка

Киев. НСК "Олимпійський"
Головний арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)
Асистенти: Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Журібіда (Луцьк)
"Металіст 1925" - "Ворскла" 3:2
Голи: Борячук, 54, Дмитренко, 80, Борячук, 90+2 - Марлісон, 44 (пен.), Степанюк, 83
"Металіст 1925": Мозіль, Безуглий, Жичиков, Курило, Капинус (Рудавський, 81), Габелок, Мартинюк, Ременюк, Кравченко (Чирук, 70), Борячук, Бичек (Дмитренко, 70)
Тренер: Валерій Кривенцов
"Ворскла": Різник , Мельничук (Крупський, 72), Пердута , Зайков, Толи (А.Кравчук, 67), Олійник, Челядін, Скляр, Степанюк, Сефері, Марлісон
Тренер: Віктор Скрипник
Попередження: Курило, 16, Мартинюк, 17 - Скляр, 32, Челядін, 64
Нереализованный пенальти: Олійник, 15

{{widget:lineup:17388}}

Полтавчани почали зустріч досить активно, проте щось більше, ніж підключення Пердути з подачами або прострілами, гості не могли запропонувати до 15-й хвилини. Винятком був момент на другій хвилині після кутового. Але акцентованого удару у полтавчан не вийшло, чим і скористався Мозіль, забравши м’яч. Змінилося все, коли Сефері зумів заволодіти відскоком на лівому краю штрафного майданчика. Форвард викотив під удар Скляру, який поцілив у поперечину.

Відразу пощастило полтавчанам, що арбітр десь угледів гру рукою у Мартинюка, за що призначив пенальті. Судячи з повтору, гравець "Металіста 1925" не те, що не грав рукою, він навіть не приймав участі у епізоді. З суперником боровся Курило, але і він рукою не грав… Пробивати з "точки" взявся Олійник. Пробив Денис доволі добре в правий від себе нижній кут, однак Мозіль в гарному стрибку впорався, потягнувши удар.

Через декілька хвилин "Металіст 1925" відповів пострілом Борячука, який Різнику довелося відбивати перед собою. Ще п’ять хвилин – і Бичек замикав дальню штангу після подачі кутового, але не влучив у ворота. Після цього відрізку гості знову перехопили ініціативу, все ж зумівши забити до перерви.

Спочатку відзначатися могли Степанюк з Олійником: перший не влучив у дальній кут, вивалившись на ворота, а удар другого відбив голкіпер. На 44-й хвилині арбітр вирішив призначити другий одинадцятиметровий удар у матчі, побачивши фол у грі Курила проти Марлісона. Тут було вже більше підстав для такого рішення, бо захисник не грав в м’яч, влучивши в ногу супернику. Сам Марлісон взявся і виконувати, потужно влучивши під саму штангу. Цього разу у Мозіля шансів відбити не було. 0:1!

"Ворскла" почала активно і другий тайм, однак на 54-й забив Борячук. Пройшла атака правим флангом, Жичиков добре виконав подачу між захисниками, а Андрій увірвався у зону і розстріляв ударом головою Різника. 1:1! При тому у полтавчан був такий провал, що якби не пробив Борячук, замикати подачу міг ще Ременюк.

"Металіст 1925" після забитого голу не зупинився, продовживши створювати загрозу воротам Різника. Так на 66-й хвилині Жичиков не влучив в дальній кут після проходу і удару з-за меж штрафного майданчика. На 79-й господарі все ж повели в рахунку. Ременюк змістився в центральну зону і шикарним пасом вивів Дмитренка на ворота полтавчан. Владислав віддячив партнерові не менш класним обвідним ударом у дальній верхній кут, з яким Різник не міг впоратися. 2:1!

Дуже швидко вже "Ворскла" відповіла. Олійник подав з правого флангу, а Степанюк перестрибнув захисників і головою пробив повз голкіпера. 2:2! Однак останнє слово все ж було на харків’янами. На 3-й додатковій хвилині "Металіст 1925" вибіг в контратаку, яку дальнім пострілом у верхній кут завершив Борячук. Для Андрія це дубль, а для господарів – перша перемога в сезоні. 3:2!

А от у "Ворскли" справи кепські. Команда, отримавши нового головного тренера та добряче підсилення по міркам теперішньої УПЛ, програла не тільки кваліфікацію Ліги конференцій, але й стартові три матчі нового чемпіонату. Попереду гра з "Олександрією", де з такою грою в обороні полтавчанам точно нічого доброго не світить.