Головний арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)
Асистенти: Олексій Миронов, Володимир Шлончак (Черкаська область)

"Колос": Волинець, Гончаренко, Золотов, Новак, Чорноморець, Мілько (Смирний, 66), Мякушко, Ільїн, Болбат (Ісаєнко, 81), Оріховський (Задоя , 84), Попов (Безбородько, 46)
"Металіст": Рибка, Мизюк, Романюк, Каплієнко, Підлепенець, Книш (Клименчук, 81), Панасенко (Демченко , 85), Ралюченко, Танковський (Багачанський, 71), Прядун, Коркішко
Тренер: Олег Ратий

Попередження: Золотов, 30, Новак, 57, Ісаєнко, 89, Смирний, 89, Безбородько, 90+2 - Каплієнко, 35, Каплієнко, 89, Рибка, 90+4
Вилучення: Каплієнко, 89

{{widget:lineup:17547}}

Обидві команди вдало розпочали поточний чемпіонат і очна боротьба вийшла конкурентною, хоча і не супер видовищною. І господарі, і гості в першу чергу приділяли увагу обороні, тож відкритого футболу не вийшло. Було багато боротьби, єдиноборств, а ось цікавих нестандартних рішень і комбінацій відверто  бракувало.

Перший тайм пройшов майже без гострих моментів, виключенням став епізод перед самою перервою. Після кутового Дмитро Коркішко випередив Золотова і завдав удару головою – м’яч потрапив у поперечину!

На другий тайм вийшов головний "джокер" "Колосу" Денис Безбородько і міг забити ледве не першим дотиком до м’яча. Форвард увійшов у чужу штрафну і пробив у кут, але Рибка зреагував і ногою відбив цей удар.

Як виявилося, ключовий момент і розв’язка відбулася в середині другого тайму. Літні новачки ковалівців Болбат і Мякушко продемонстрували чудове порозуміння. Мякушко отримав зручну передачу, перехитрив Підлепенця та невідпорно пробив у верхній кут – 1:0.

Господарі могли розвинути свій успіх, але дальній удар того ж Мякушка під поперечину зміг потягнути Рибка.

В кінці поєдинку суперники дали волю надмірним емоціям, що вилилось в велику кількість попереджень, а Каплієнко навіть був вилучений за другу жовту картку. Проте на кінцевий результат це не вплинуло. "Колос" здобув третю "суху" домашню перемогу поспіль і разом за "Шахтарем" очолює турнірну таблицю Прем’єр-ліги.

Ковалівці можливо і не демонструють яскравого футболу, але надійно діють в обороні і взагалі відрізняються організованістю. Важливо що команда вміє чекати свій шанс і вижимати максимум із моментів. "Металіст" же вперше в сезоні поступається, хоча по грі гості могли також розраховувати на чергові очки. Десь вдача була саме на стороні "Колосу".

Наступні поєдинки команди проведуть вже у жовтні, а наразі є можливість перевести дихання і провести роботу над помилками в зв’язку з матчами збірної України.