Головний арбітр: Дмитро Крівушкін (Харків)
Асистенти: Володимир Висоцький (Запоріжжя), Олександр Жуков (Харків)

Голи: Довбик, 29, Довбик, 59, Довбик, 75

"Дніпро-1": Валеф, Хамаш, Сваток, Адамюк, Сарапій, Бабенко (Когут, 83), Бланко, Піхальонок (Назаренко, 70), Гуцуляк (Танчик, 79), Довбик (Балулі, 79), Рубчинський (Громов, 70)

"Зоря": Мацапура, Бутко, Кирюханцев (Нагнойний, 82), Данченко (Сміян, 65), Імереков, Бражко (Чурко, 65), Булеца, Шахов, Батагов, Крістіан (Антюх, 65), Русин

Попередження: Танчик, 90+1 - Шахов, 62, Імереков, 90+2

{{widget:lineup:18002}}

Читайте также: KDK: Ярмолюк та 3 гравці "Руха" для переходу в іноземні клуби виїхали з України як волонтери. Кочергін та Батюшин, за документами, не перетинали кордон

Досить непогано команди розпочали гру. І "Дніпро-1", і "Зоря" намагалися не відсиджуватися у власних воріт, при першій же нагоді організовувався випад на чужу половину поля.

Саме номінальні гості створили перші небезпечні моменти гри. Спершу на 12-й хвилині Кірюханцев увірвався до штрафного майданчика і пробив поруч із ближньою штангою, а всього через хвилину Булеца в оточенні одразу трьох суперників з-за меж штрафного майданчика поцілив у дальню від Валефа штангу.

"Дніпру-1" знадобилося 20 хвилин ігрового часу, щоб створити першу небезпечну нагоду у воріт "Зорі". Хорошими діями на правому фланзі відмітився Адамюк, зробивший добре забігання. Захисник одразу отримав пас, увірвався до штрафного майданчику, але переграти Мацапуру один в один не зміг.

Весь цей час Довбик перебував більше у тіні, а на 29-й хвилині нарешті проявив себе. Артем заробив стандарт біля штрафного майданчика "Зорі", який сам і взявся виконувати. Форвард зумів підловити Мацапуру, пробивши точнісінько під штангу у воротарський кут. 1:0!

Всі шанси подвоювати рахунок підопічні Олександра Кучера мали на 37-й хвилині. Амаш включився у вільну зону, скористався позиційною помилкою Данченко і прострелив, а Рубчинський пробив у дотик. Незважаючи на те, що удар був у протихід, Мацапура зумів ногою відбити.

В другому таймі перевага "Дніпра-1" стала вже більше видимою. Одразу господарі почали створювати моменти. На 48-й хвилині Гуцуляк після рикошету міг забивати, а через десять хвилин Бланко не влучив у дальній кут. Якби попав, скоріш за все, був би гол.

Ще через дві хвилини "Зоря" сама собі привезла гол. Бражко вирішив зіграти на Мацапуру, але зробив це дуже безвідповідально, віддавши пас точно на Довбіка. І так віддав, що форвард "Дніпра-1" ще й на швидкості увійшов до штрафного майданчику, прокинув повз голкіпера і пробив вже у порожні ворота. 2:0!

На 75-й хвилині Довбик вже остаточно вбив усю інтригу у цьому матчі. Чергова контратака "Дніпра-1" завершилася прострілом з лівого флангу, який без проблем замкнув Артем, оформивши хет-трик. Чим займалися захисники – питання відкрите, бо Довбика просто загубили. 3:0!

Господарі до кінця зустрічі могли забити ще й четвертий гол, але і цього було вдосталь, щоб вийти на перше місце. Тепер після п’яти турів у підопічних Кучера п’ять перемог, 14 забитих голів і феноменальний "нуль" у графі пропущених м’ячів.