Головний арбітр: Микола Балакін (Київська область)
Асистенти: Андрій Скрипка (Кропивницький), Віктор Матяш (Донецьк)

Голи: Булеца, 17, Кирюханцев, 30, Русин, 45, Шахов, 86

"Чорноморець": Непогодов, Єрмаков, Наумець (Бадибанга, 46), Салюк (Штогрін, 46), Брагару, Путря (Гладкий, 66), Джеймс, Політило, Бобко (Фили, 66), Юсов, Кузик (Литвиненко, 76)
"Зоря": Мацапура, Кирюханцев, Нагнойний (Антюх, 73), Данченко, Імереков, Бутко, Булеца, Батагов, Шахов, Чурко (Бражко, 73), Русин ( Даниїл Алефіренко, 78)
Тренер: Патрик фон Лиувен

Попереджений: Шахов, 57

{{widget:lineup:18172}}

Цей поєдинок відбувся у Ковалівці, а не в Києві, як планувалось спочатку. Адже столиця України останніми днями знаходиться під постійними повітряними атаками. "Зоря" розпочала поєдинок першим номером, в той час як "Чорноморець" шукав свої шанси в контратаках. М’яч майже не затримувався в центрі поля, що було передумовою результативної гри.

В якийсь момент здалося, що "моряки" зуміли намацати проблемні місця в обороні суперника і видали яскраву 10-хвилинку. Удар Чурко в останній момент заблокував захисник, а Наумець з вигідної позиції пробив вище воріт. На 12-й хвилині "Зорю" двічі виручив Мацапура. Спочатку Дмитро перевів м’яч на кутовий після дальнього пострілу Кузика, а потім відбив удар головою Салюка в нижній кут. Справився кіпер і з ударом Бобко головою з району 11-метрової позначки!

І ось після такої облоги воріт гостей "моряки" несподівано пропустили самі. "Зоря" підловила одеситів на фланговій атаці. Захисники проґавили забігання Бутко зліва, Богдан увійшов у штрафну і зряче прострілив у воротарську на Булєцу. 1:0.

Після пропущеного м’яча "Чорноморець" взяв паузу, але повноцінно оговтатись одесити, на жаль, так і не змогли. На 30-й хвилині втрата м’яча в центрі поля завершилась швидкою контратакою гостей по центру, яку завершив Кирюханцев – 2:0.

А під завісу тайму Русин фактично закрив питання щодо переможця в цій зустрічі. На цей раз результативною стала атака правим флангом. Нагнойний віддав пас п’яткою на Кирюханцева, Ігор увірвався у штрафну з захисником на печах, але все одно зумів віддати точний пас на Русина – 3:0.

Другий тайм став формальністю. Ні, моряки не змирилися з поразкою і намагалися бодай забити гол престижу. Але "Зоря" вже піймала свою гру, добре контролювала м’яч, змушуючи одеситів багато рухатись по всьому периметру поля, та читала всі задуми суперника.

Під завісу поєдинку "моряків" добив Євген Шахов. Булєца виконав корне зліва, а Шахов без будь яких перешкод з боку захисників пробив головою на виконання. 4:0 – переконлива перемога "Зорі".

Ця перемога дозволила підопічним Леувена впритул наблизитись до трійки призерів. А ось справи у "Чорноморця" кепські: останнє місце і найгірша різниця м’ячів (-8).