Головний арбітр: Володимир Новохатній (Київ)
Асистенти: Семен Шлончак (Черкаси), Володимир Висоцький (Запоріжжя)

Голи: Хомченовський, 7 (авт.), Третьяков, 61

"Олександрія": Білик, Бабогло, Мірошніченко, Цуріков, Дячук, Демченко (Ковалець, 46), Рибалка (Мельник, 78), Калітвінцев (Шулянський, 89), Третьяков, Дришлюк, Кожушко (В.Волошин, 46)

"Кривбас": Сарнавський, Стецьков (Зотько, 71), Якимець, Опанасенко (Микитишин, 71), Ловріч, Хомченовський, Задерака, Капич, Татарков, Н.Волошин, Хобленко (Устименко, 41)
Тренер: Юрій Вернидуб

Попередження: Бабогло, 34, Дячук, 49, Рибалка, 73, Дячук, 74, Ковалець, 84, Мельник, 90+2 - Задерака, 34, Устименко, 53, Н.Волошин, 81, Н.Волошин, 81
Вилучення: Дячук, 74 - Н.Волошин, 81

{{widget:lineup:18171}}

Початок матчу трохи затримався, проте від цього нічого для господарів не змінилося. "Олександрія" вперше в сезоні зіграла вдома, здобувши перемогу, яка стала четвертою в цьому чемпіонаті.

Вже на 3-й хвилині гості могли олександрійцям зіпсувати свято і вийти вперед після виходу Татаркова один на один з голкіпером. Півзахисник "Кривбасу" дотягнувся та зміг пробити, але Білик вдало перекрив собою ворота, тому перевів м’яч на кутовий.

Досить швидко господарі відповіли. Ще й зробили це так, що "Кривбасу" довелося розігрувати м’яч з центру поля. Третьяков увімкнувся правим флангом, після чого підключив Калітвінцева, який зробив подачу у штрафний майданчик. Хомченовський позиційно випередив Дришлюка і вирішив грудьми скинути Сарнавському у руки, але щось пішло не по плану… М’яч полетів під самісіньку штангу, з чим голкіпер гостей вже не зміг впоратися. 1:0!

Після пропущеного голу "Кривбас" продовжив намагатися атакувати, створивши ще один момент. Хобленко після подачі кутового звільнився від опіки і пробив головою. Якби удар був у кут, Білику довелося понервувати, а так голкіпер без проблем зафіксував м’яч. Поки гості тільки намагалися створювати моменти, Дришлюк на 31-й хвилині міг взяти участь вже у другій гольовій атаці. Цього разу півзахиснику вдалося пробити з дуже вигідної позиції, проте м’яч пройшов над поперечиною.

Найбільш небезпечний момент, який "Кривбас" зміг створити, був удар Татаркова в ближню стійку олександрійських воріт вже в компенсований до першого тайму час. Але тут є нюанс… По-перше, удар був з дуже гострого кута. По-друге, Білик повністю контролював ситуацію, вирішивши не втручатися, щоб не було кутового.

З початку другого тайму гості і такими моментами вже не могли похвалитися, тоді як "Олександрія" невимушено продовжувала нервувати Сарнавського. На 60-й хвилині Калітвінцев з Третьяковим створили другий гол у ворота "Кривбасу": цього разу знову подавав Владислав, а Максим влучно пробив головою. 2:0! Через чотири хвилини і сам Калітвінцев міг забивати прямим ударом зі стандарту, якби трошки влучніше пробив. А так м’яч влучив спочатку у штангу, після чого вже від спини Сарнавського вийшов на кутовий.

Останні 15 хвилин більш звелись до розбору вилучень гравців, ніж до футболу. Першим поле покинув Дячук, якому арбітр показав другу жовту картку. Рефері угледів, що захисник рукою зачепив обличчя Устименка. У більшості "Кривбас" перебував сім хвилин, допоки Волошин за десять секунд не наговорив арбітру на дві жовті картки. Якби рефері показав пряму червону, а таке за образи в УПЛ вже траплялося, Назар пропустив би мінімум три гри. А так буде лише одна.

Тепер у доробку "Олександрії" 13 очок і підйом у першу п’ятірку, хоча тур тільки розпочався і можуть бути зміни. При тому у команди є дві гри в запасі. У "Кривбаса" ситуація набагато гірша. За сім зустрічей підопічні Юрія Вернидуба не здобули жодної перемоги, програвши чотири гри. Логічно, що "Кривбас" з найгіршою атакою ліги (всього два забиті голи) зараз знаходиться у зоні вильоту.