Асистенти: Владимир Думенко (Харків), Станислав Марулин (Херсонська область)
"Львів": Рибка, Габріель, Дитятьєв, Мильченко, Сасовський (Гільєрме, 71), Антоніо, Грисьо, Богунов (В.Михайлів, 83), Беляєв (Свржняк, 71), Бугай, Есеола
"Динамо": Нещерет, Попов, Дубінчак, Дячук, Царенко (Гармаш, 62), Сидорчук, Караваєв, Шепелєв (Яцик, 75), Беніто (Тимчик, 80), Лонвейк (Волошин, 62), Ванат (Рамірес, 80)
Тренер: Мірча Луческу
Попередження: Богунов, 51, Есеола, 73 - Дубінчак, 50, Шепелєв, 72

{{widget:lineup:20240}}

Після паузи, пов’язаної з матчами збірних, на поле "Львів" виводив вже новий головний тренер. Керівництво львів’ян вирішило завершити співпрацю з білоруським спеціалістом Олегом Дулубом, призначивши новим керманичом добре знайомого Анатолія Безсмертного, який у 2021-му році вже очолював команду.

Після масштабного оновлення обойми гравців навіть у Дулуба ще не було награного основного складу, тому про якісь зміни від нового головного тренера довго казати сенсу особливо немає. Із принципового – Безсмертний повернув схему з трьома центральними захисниками, яку Дулуб використовував у першій половині чемпіонату. У 2023-му році до цього львів’яни три гри зіграли з чотирма захисниками.

Мірча Луческу, для якого це був 100-й матч на чолі "Динамо", трошки свою "основу" перетасував. Головна тема – відсутність Буяльського, який відбував дискваліфікацію (тут без лідера півзахисту доведеться ще пограти), під Ванатом тренер випустив молодого Царенка, змістивши того у центр. Після поразки від "Зорі" у запасі залишилися Кабаєв, Вівчаренко, Гармаш та Тимчик – замінили їх Кабаєв, Дубінчак, Беніто і Шепелєв, який був відряджений на лівий фланг півзахисту.

Перший момент кияни створили вже на 4-й хвилині. Після подачі з кутового Караваєв першим був на підборі. Тут одразу і перша позиційна помилка львів’ян, які відволіклись на фланг, очікуючи пас туди, тоді як киянин змістився у центр і поки ніхто не зустрічав пробив над поперечиною. Через десять хвилин вперше і Рибка вступив повноцінно у гру. Голкіпер потягнув обвідний удар Дубінчака з-під поперечини, відправивши м’яч на кутовий.

Варто віддати належне "Львову". Господарі хоча більше і захищалися, але непогано намагалися діяти на контратаках. Тут показовий момент на 18-й хвилині, коли Бугай опинився один перед воротами на лівому фланзі штрафного майданчику, пробивши у ближній кут. Нещерет впорався, але якби суперник зіграв майстерніше, то у киян могли бути проблеми. Через десять хвилин небезпечно Есеола вивалювався на ворота – Лонвейк у підкаті встиг кинутися під удар та заблокувати. Також варто відзначити підключення Дитятьєва на кутові: на 30-й хвилині захисник навіть пробити зміг, проте не влучив у ворота.

Вже на перерву кияни мали йти, маючи перевагу мінімум в один гол. "Динамо" регулярно вдавалося створювати моменти у воріт Рибки, з чим не допомагала впоратися навіть лінія з п’яти захисників, яку ще й хави намагалися страхувати. Помітним на правому фланзі був Бенито, який частенько зміщувався у центр. Півзахисник міг забивати на 19-й хвилині, але м’яч пройшов над поперечиною. Частенько намагався здалеку пробивати Сидорчук. Щоправда удар у капітана якось не йшов.

Найбільш небезпечним гравцем у гостей був Ванат. Форвард весь час шукав, як можна загострити: то головою після подачі Шепелєва не влучить у дальній кут, то гарним обвідним ударом з-за меж штрафного майданчику потрапить у поперечину. Виправився нападник одразу після перерви, а гості швиденько повели у рахунку. Шепелєв скинув штрафний під удар Ванату, а той потужно вгатив у правий нижній кут! 0:1!

Чи то після пропущеного голу "Львів" перестав вірити у позитивний результат, чи то фізично команда почала підсідати, але грати, як це виходило до перерви, у господарів не виходило. Ще й "Динамо" після голу знизило оберти, почавши грати більш прагматично, хоча домінування на полі у киян було повне. Вже у самій кінцівці це вилилося ще у гол Раміреса. На 87-й хвилині після помилки, яку допустив Грисьо біля власного штрафного, Гармаш добре зіграв на перехоплені, а Ерік у дотик відправив м’яч у ворота. 0:2!

У додатковий час підопічні Луческу могли робити розгром, але двічі "Львів" врятував Рибка. Хоча і 2:0 – хороший результат для гостей, які трошки понервували лише у першому таймі. Тільки вдалося забити перший гол, гра була зроблена. Далі довести до логічної перемоги вже було справою класу, якого навіть у цього "Динамо" з лишком для такої задачі у грі з останньою командою ліги.

Щодо "Львова", то тут питання навіть більше не до гравців чи тренерського штабу, а до керівництва клуба. Бо логіку їх дій поки важко вловити… Взимку в команду приходить дуже багато новачків, що призводить до повного оновлення "основи". Тренеру і гравцям елементарно потрібен час, щоб хоч якось попрацювати. І при тому у перших трьох весняних турах команда набирає чотири очки. В чому логіка після цього змінювати тренерський штаб… При тому, що у Анатолія Безсмертного буде тільки два тижні до першої гри, а далі за календарем у львів’ян "Динамо", "Дніпро-1" і двічі "Шахтар". Дивна якась ситуація…

У підсумку "Динамо" здобуває 11-у перемогу у чемпіонаті і не відстає від "Зорі" у боротьбі за медалі, а "Львів" продовжує залишатися на останньому місці з відставанням від 14-ї сходинки в п’ять очок. Навряд, дивлячись на календар, для львів’ян щось зміниться у найближчий перспективі…