Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ)
Асистенти: Виктор Нижник (Вінниця), Андрей Скрипка (Кропивницький)

Голи: Довбик, 71, Довбик, 78 (пен.), Довбик, 81 (пен.)

"Металіст 1925": Мозіль, Шершень, Безуглий, Жичиков, Курило, Русин, Вачіберадзе (Дмитренко, 58), Ременюк (Чирук, 58), Габелок (Енріке, 78), Мартинюк, Бичек

"Дніпро-1": Рибак, Гомес, Каплієнко (Хайнер, 68), Сарапій, Бабенко, Бланко (Назаренко, 61), Піхальонок, Гуцуляк, Пасіч (Матарріта, 68), Пеглоу (Довбик, 26), Рубчинський (Когут, 61)
Тренер: Александр Кучер

Попередження: Мартинюк, 71, Курило, 77, Мозіль, 81 - Рубчинський, 53

{{widget:lineup:20243}}

"Дніпро-1" важко входить в другу частину сезону. Осінній лідер взимку зберіг свій бойовий склад, проте результати команді Олександра Кучера даються з помітними труднощами. Здавалося, виліт команди від АЕКу (0:1, 0:0) в стикових поєдинках Ліги конференцій, піде на користь чемпіонським перегонам, адже команда зможе зосередити весь ресурс на одному турнірі - УПЛ. Але дійсність виявилася жорстокою - дніпровці поступились "Динамо" (0:1), зіграли внічию з "Олександрією" (2:2) та не без проблем перемогли "Верес" (1:0). Чотири очки в трьох матчах - це явно не той графік, який дозволяє розраховувати на "золото".

Поєдинок з "Металіст 1925", попри кінцевий рахунок, також забрав багато сил та емоцій. Підопічні Едмара Головського обрали захиснику тактику від самого початку. Володіючи м'ячем та територіальною перевагою дніпровці тривалий час не могли розмочити Мозіля, який керував діями партнерів та надійно діяв на останньому рубежі.

До ігрових проблем номінальних гостей в середині тайму додалась ще й кадрова - після ушкодження гру не зміг продовжити Пеглоу. Бразильця змінив лідер і головний бомбардир команди Артем Довбик, вихід якого змінив малюнок гри. У підопічних Кучера з'явилось порозуміння у завершальній фазі, а головне - почали виникати гольові моменти.

На 33-й хвилині Довбик вивів Рубчинського на ударну позицію, але Валентин затягнув з рішенням і був заблокований Вачіберадзе. Потім дальнього удару завдавав Піхальонок - в рукавички Мозілю. Нарешті після кутового небезпечно головою з лінії воротарської пробивав Сарапій - поряд зі штангою. Кінцівка тайму повністю залишилась за гостями.

До слова, за перші 45 хвилин дніпровці нанесли 9 ударів, із яких 3 - в площину воріт та виконали 4 корнери. Для порівняння: у харків'ян було лише три спроби (в три рази менше) і жодного точного удару, а також "зеро" кутових.

Другий тайм почався за сценарієм попередніх хвилин. "Дніпро-1" тиснув, "Металіст 1925" позиційно захищався. Можливо десь атакам дніпровців не вистачало швидкості, але все змінилося на 71-й хвилині, коли Довбик, почавши атаку справа, обігрався з Піхальонком, прискорився до воріт, підробив м'яч коліном, а другим дотиком переграв Мозіля. 1:0 - і відразу оборона харків'ян посипалась.

Спочатку Курило збив Піхальонка, і арбітр вказав на точку, а за декілька хвилин вже Мозіль програв у швидкості Гуцуляку і в ворота господарів було призначено другий 11 метровий. Обидва рази рішення судді у виконання приводив Довбик - бив на силу і точно.

3:0 - непроста, але переконлива перемога "Дніпра-1". Хет-трик дозволив Довбику зміцнити своє лідерство в бомбардирській гонитві. Тепер на рахунку форварда 15-ть забитих м'ячів. Це на чотири більше ніж у Віталія Буяльского, який продовжує відбувати дискваліфікацію.

А за годину дніпровці отримали ще одну чудову звістку. "Шахтар" втратив очки в протистоянні з "Чорноморцем", що дозволило скоротити відставання від лідера всього до одного очка.