Ювілейний виїзний гол "Динамо" відкладається, "Рух" перериває серію в 400 хвилин
Автор: Олег Семенченко

"Рух" перервав безгольову серію в матчах із київським "Динамо". В завершальній грі п’ятничної частини 21-го туру чемпіонату України "Рух" приймав "Динамо" і зіграв унічию 1:1.

Для львів’ян цей гол особливий тим, що дав змогу перервати 400-хвилинну серію, коли "Рух" ніяк не міг відзначитися в поєдинках саме з київським "Динамо".

Кияни в свою чергу провели 898-й виїзний гол у чемпіонатах України, утім, він навряд чи приніс їм велику радість через чергову втрату очок у сезоні. Тобто 900-й гостьовий забитий м’яч "Динамо" відбудеться, можливо, вже в наступному поєдинку киян.

Клуби, які забили найбільше голів на полях суперників у Чемпіонатах України (1992 – 14.04.2023)