"Металіст" та "Верес" повторили рекорд результативності чемпіонатів України - вперше 5:5
Автор: Олег Семенченко

"Металіст" та "Верес" під зливою повторили національний рекорд результативності, інформує пресслужба УПЛ.

В Ужгороді команди на двох забили 10 м’ячів. До цієї гри "Металіст" 297 хвилин не міг відзначитись. Аж тут стався справжній голепад! Уже в першому таймі глядачі побачили сім "маленьких див". По перерві "злива" отримала продовження — "Верес" спочатку зрівняв рахунок, а потім вийшов уперед.

Однак за 10 хвилин до фінального свистка господарі поля зробили рахунок 5:5! Такий рахунок зафіксовано вперше в історії чемпіонатів України. А така кількість голів – 10, є повторенням національного рекорду. Зазначимо, що "Верес" продовжив до 10 матчів серію без виграшів.

Матчі з найбільшою кількістю голів у Чемпіонатах України (1992 — 15.04.2023)