Головний арбітр: Євген Арановський (Київ)
Асистенти: Валентин Куцев (Київ), Олександр Жуков (Харків)

Голи: Русин, 54, Герреро, 58 - Довбик, 90+3

"Зоря": Сапутін, Бутко, Снурніцин, Імереков, Бражко, Герреро (Дришлюк, 78), Булеца (Мишньов, 85), Шахов (Полегенько, 78), Батагов, Антюх (Хахльов, 67), Русин (Вантух, 85)

"Дніпро-1": Рибак, Сваток, Каплієнко (Матарріта, 43), Бабенко, Пасіч (Хайнер, 17), Гуцуляк, Сарапій, Піхальонок, Бланко, Довбик, Рубчинський (Пеглов, 61)
Тренер: Олександр Кучер

Попереджений: Герреро, 50

{{widget:lineup:20466}}

В центральному поєдинку туру обидва тренери змогли залучити найсильніших виконавців, що тільки додало інтриги та статусності протистоянню. Олександр Кучер виставив на гру ту ж основу, що й у попередньому переможному матчі зі "Львовом" - 5:2. Патріку ван Леувену було складніше, адже його підопічні тиждень тому поступились "Кривбасу" (0:1). Нідерландський спеціаліст провів дві зміни: замість Дришлюка та Мишньова вийшли Шахов і Герреро.

Команди добре підготувались до очного протистояння, тож розвідка тривала лічені хвилини після чого суперники перейшли до рішучих дій. Тільки перший тайм вмістив в себе гол, скасовуваний через мінімальний офсайд, потрапляння м'яча у стійку та відразу дві вимушені заміни!

Поки "Дніпро-1" намагався налагодити контроль м'яча, "Зоря" продемонструвала, що також готова проводити гольові позиційні атаки. "Чорно-білі" закрили дніпровців на їх половині поля і розіграли комбінацію до вірного. Після флангового навісу від Бутка, Сваток невдало зіграв головою, м'яч підхопив Антюх, прострілив в центр звідки Русин акцентовано пробив в дотик. Рибак зреагував, але першим на добиванні був Гереро. 1:0? Ні, суддівська бригада на чолі з Євгенієм Арановським скасовувала взяття воріт. На поєдинку працювала система VAR, яка зафіксувала офсайд у нападника "Зорі".

Дніпровці швидко організували відповідь, використовуючи свій головний козир - кращого бомбардира сезону Артема Довбика. Центфорварда захисники ні на мить не залишали без нагляду, але він все одно був найнебезпечнішим гравцем у складі гостей і раз по раз знаходив можливість для ударів.

На 15-й хвилині, після кутового справа у виконанні Піхальонка, Довбик виграв повітря у Батагова і підрізав м'яч в дальній кут - штанга! Ще один момент в Артема виник після передачі Рубчинського на лінію воротарської, але форварду не вистачило буквально декількох сантиметрів, щоб дістатись м'яча. До перерви Довбик ще двічі був близьким до забитого голу (одного разу - після удару зі штрафного), але вдача відвернулась від голеадора.

"Дніпро-1" краще провів другу половину першого тайму, але через пошкодження втратив одразу двох крайніх захисників - Пасіча та Каплієнка. Перестановки, які провів Олександр Кучер позначились після перерви, коли виявилося, що "Зоря" може досить легко вскривати саме фланги суперника.

Першому голу луганців передувало прискорення Снурніцина зліва - Хайнер виступив в ролі статиста - після чого м'яч потрапив до Русина, який в дотик пробив в ближній верхній кут. Рибак явно не очікував такого і не встиг зреагувати, хоча здавалося, що кіпер контролював ситуацію і ближній кут. 1:0.

А за чотири хвилини номінальні господарі подвоїли перевагу. Атака "Дніпра-1" захлинулась на підступах до чужої штрафної, після чого "Зоря" організувала свою атаку. І знову флангові футболісти не завадили виконати гостру передачу (на цей раз Русину) в район кута воротарської, яку замкнув Герреро. 2:0.

Кучер намагався змінити хід поєдинку, проте "Дніпро-1" виглядав розгубленим. Від переваги, яку гості мали в першому таймі не залишилося і сліду. До того ж Леувен, за допомогою своєчасних замін та тактичних рішень, впевнено довів гру своєї команди до перемоги. Гол Довбика в компенсований час (форвард на ближній стійці замкнув головою передачу Піхальонка з кутового) підсолодив поразку дніпрян, проте суттєвого значення вже не мав. Адже майже відразу пролунав фінальний свисток.

2:1 - "Зоря" перемагає і наближається до другого місця, яке посідає саме "Дніпро-1", на відстань двох очок. Проте команда Кучера має гру в запасі. Своєю чергою дніпровці відстають від "Шахтаря" вже на чотири пункти. Й схоже на те, що найближчим часом "Дніпру-1" треба зосередити увагу саме на збереженні другої позиції, ніж на боротьбі за "золото".

Ну а "Зорі" треба доводити, що вона спроможна не лише дивувати фаворитів в окремих матчах, а у підсумку й скинути їх з призових місць. Схоже, для цього у команди Леувена все є. Окремих слів заслуговує Русин, який безумовно став головною зіркою матчу, записавши на свій рахунок гол і результативну передачу. Нагадаю, Назарій раніше пробував свої сили саме у Дніпрі-1, а тепер зіпсував настрій колишнім одноклубникам. На його фоні в тіні перебував навіть Довбик, хоча Артем й забив свій черговий гол та продовжує впевнено очолювати бомбардирські перегони. На рахунку снайпера вже 18 м'ячів в 21 матчі.