Головний арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)
Асистенти: Тарас Клименко (Київ), Максим Чос (Київ)

"Львів": Рибка, Кузик, Дитятьєв (Никитюк, 65), Габріель, Алібеков, Мильченко, Сасовський (Сімінін, 76), Богунов, Беляєв, Бугай (Мишенко, 72), Свржняк (Есеола, 65)
"Металіст 1925": Сидоренко, Безуглий, Курило (Рудавський, 81), Є.Ткачук, Капінус, Русин, Кравченко (Мартинюк, 68), Дмитренко (Ременюк, 61), Габелок, Вачіберадзе (А.Ткачук, 68), Бичек (Чирук, 61)
Тренер: Эдмар

Попередження: Свржняк, 9, Габріель, 67 - Є.Ткачук, 64

{{widget:lineup:20617}}

Спарка з "Шахтарем" продемонструвала, що "Львів" вміє пристойно будувати гру в захисті. "Гірники" ледве не втратили очки в першому протистоянні, та мали проблеми у другому. Але самовіддача не принесла жодного залікового балу аутсайдеру, в поєдинку з "Металістом 1925" Анатолію Безсмертному треба було перебудовувати гру, адже його колектив могла влаштувати лише перемога.

Проте дива не сталося. "Металіст 1925" забив по голу в кожному з таймів і у підсумку здобув переконливу перемогу - 2:0. Відзначу вінгера харків'ян Ростислава Русина, який записав до свого активу два асисти. У першому таймі Русин на правому фланзі ефектно обіграв Кузика, посадивши того на п'яту точку, рішуче увійшов в штрафну і прострілив у воротарську, де Бичеку залишалось лише підставити ногу - 1:0.

У другому таймі Русин знову шокував захисників суперника - цього разу Ростислав, як ніж скрізь масло, пройшов лівим флангом і віддав пас на порожні ворота на Капінуса - 2:0.

"Металіст 1925" набрав 25 очок та ділить 9-10 місця із "Інгульцем". "Львів" зазнав 15-ї поразки в сезоні та залишається на самісінькому дні турнірної таблиці.

Читай також: Чемпіонат України. "Львів" - "Металіст 1925" 0:1. Відеоогляд матчу (Оновлюється)