Асистенти: Семен Шлончак (Черкаси), Віктор Матяш (Донецьк)

"Інгулець": Білик, Нагієв, Смоляков, Ковальов, Кучеренко (Резепов, 64), Поспєлов, Головкін (Одарюк, 64), Клименко, Кухарук (Козиренко, 73), Запорожець, Марусич (Коробенко, 73)

"Дніпро-1": Рибак, Матарріта (Назаренко, 68), Сваток, Адамюк, Бабенко, Сарапій, Бланко (Пеглоу, 68), Гуцуляк (Підлепенець, 85), Піхальонок (Танчик, 85), Когут (Рубчинський, 68), Довбик

Тренер: Олександр Кучер

Попередження: Запорожець, 90 - Бланко, 9, Когут, 18, Матарріта, 53, Сарапій, 60, Піхальонок, 74

{{widget:lineup:20730}}

"Дніпро-1" зі стартових хвилин заволодів територіальною ініціативою. У свою чергу господарі поля вимушені були відійти назад та оборонятися великими силами. Підопічні Ковальця, завдяки надійним діям у захисті, довгий час не дозволяли дніпрянам потурбувати свого голкіпера Олега Білика.

Перша десятихвилинка запам’яталася хіба що грубим фолом Бланко на Кухаруку. Аргентинець прямою ногою в’їхав у хавбека "Інгульця", за що, цілком логічно, побачив перед собою "гірчичник".

На 15-й хвилині "спортклубівці" провели прекрасну атаку. Довбик промчався лівим флангом, увірвався до карного майданчику суперника, обігравши на своєму шляху Ковальова, та прострілив на Гуцуляка – Олексій в дотик пробив повз ворота з кількох метрів.

Якщо не виходить забити з гри, то треба вдатися до футбольних хитрощів – десь так подумав Ігор Когут. Гравець "Дніпра-1" хотів "намалювати" пенальті, картинно рухнувши у володіннях "Інгульця". Проте арбітр зустрічі Олексій Іванов не купився на "фокус", пред’явивши "актору" жовту картку.

На 26-й хвилині Клименко не без допомоги Сарапія упав у штрафному майданчику дніпрян. Оборонець гостей трішки підштовхнув суперника у спину в той момент, коли він намагався прийняти м’яч. Головний суддя зустрічі вирішив, що цей епізод не заслуговує на 11-метровий.

Під кінець першого тайму "Інгульцю" дещо вдалося вирівняти гру, петровці почали активніше переходити половину поля "Дніпра-1" та діяти агресивніше попереду. Хоч команди і обмінювалися рідкими ударами по воротах, але до якоїсь суттєвої небезпеки це не призвело.

Оборона справлялась зі своїми функціями набагато краще ніж атака. Футбол був "в’язким" ніби болото. І з цим потрібно було щось робити у другому таймі. Обом тренерам необхідно було вносити певні корективи. Звісно, при умові, якщо нулі на табло їх не влаштовують.

Початок другої половини зустрічі був за "Інгульцем". Підопічні Ковальця створили найгостріший свій момент від початку матчу. Запорожець, вдало зігравши на підборі, з кута воротарського майданчика пробив у ворота, але Рибак у стрибку ліквідував загрозу.

"Дніпро-1", витримавши активність господарів, знайшов гідну відповідь. Підвів "Інгулець" Клименко, який не за правилами зупинив прохід Гуцуляка у власному карному майданчику, привізши пенальті. До 11-метрої позначки підійшов Артем Довбик і не залишив жодного шансу Білику – 0:1. Для Артема це 20 гол у поточному сезоні УПЛ. Щоб перевершити рекорд Генріха Мхітаряна залишилось ще шість влучних ударів.

У квітні Довбик забивав у всіх матчах своєї команди: три м’ячі — 2-го числа ("Металіст 1925" — 3:0), два — 9-го ("Львів" — 5:2), по одному — 15-го ("Зоря" — 1:2), 24-го ("Рух" — 3:2) і ось сьогодні проти "Інгульця". В п’яти іграх на його рахунку вісім голів, і це — найпродуктивніша забивна серія в нинішньому чемпіонаті України.

Не відкладаючи справу у довгий ящик "Дніпро-1" подвоїв перевагу. Сваток "вирізав" довгу передачу на голову Когуту, а той, скориставшись виходом Білика далеко із воріт, відправив м’яч за призначенням – 0:2.

Хоч до завершення поєдинку залишалося ще досить багато часу, але слабко вірилося в те, що "Інгулець" вже підніметься із помосту рингу. Хіба що лежачи відбиватиметься однією рукою. Але хіба це супротив?

Петровці старалися, билися, бігли вперед, але цього було замало. Команді не вистачало креативу попереду та індивідуальної майстерності. Ковалець зробив кілька замін, але це не вплинуло на хід гри. Дніпряни діяли безпомилково в обороні.

Могли "спортклубівці" довести справу до розгрому, але Пеглоу з вбивчої позиції пробив над поперечиною.

В результаті матч закінчився впевненою перемогою "Дніпра-1" з рахунком 2:0. Підопічні Кучера продовжують погоню за "Шахтарем", займаючи другу позицію в УПЛ. "Інгулець" - 10-й.

Читай також: Чемпіонат України. "Інгулець" - "Дніпро-1" 0:2. Відеоогляд матчу