Головний арбітр: Катерина Монзуль (Харків)
Асистенти: Светлана Грушко, Марина Стрилецкая
Голи: Стецьков, 65, Микитишин, 81 - Мірошніченко, 90+2
"Кривбас": Кліщук, Дібанго, Стецьков, Бескоровайний, Капіч, Задерака, Хомченовський, Микитишин (Приходько, 82), Понєдєльнік, Луньов (Карпусь, 90), Татарков
"Олександрія": М.Шевченко, Бондаренко, Скорко (Матюшенко, 83), Бабогло, Рибалка, Михайленко (Мустафаєв Раміль Огли, 73), Сігеєв, Копина, Третьяков, Калітвінцев, Кулаков (Волошин, 42, Мірошніченко, 73)
Тренер: Руслан Ротань
Попередження: Луньов, 39, Хомченовський, 46, Приходько, 88 - Сігеєв, 50, Бондаренко, 75

{{widget:lineup:20732}}

Завершувався 23-й тур у Кривому Розі, де зустрічалися два претенденти на потрапляння до зони єврокубків. При тому такі різні претенденти… "Кривбас" програв два останні матчі командам, які ведуть боротьбу за виживання, і знаходився у "зоні турбулентності", а "Олександрія" просто майже не перемагала. Так, команда з Русланом Ротанем на чолі до сьогоднішнього дня і не програвала, але сім нічиїх у восьми іграх – теж так собі результат.

Після невдалого домашнього матчу проти "Чорноморця" Юрій Вернидуб залишив у запасі Сарнавського, Опанасенка та Приходька. Їх місце на полі зайняли Кліщук, Татарков та Понєдєльнік. Тренерський штам "Олександрії" після чергової нічиєї вирішив зробити одразу п’ять замін: замість Цурікова, Логінова, Мірошниченка, Ковальца та Мустафаєва вийшли Копина, Скорко, Бабогло, Рибалка та Михайленко. При тому тактична побудова у обох колективів залишилася без змін.

Навряд першим таймом будуть задоволені обидві команди. Це не рахуючи вболівальників, які вирішили подивитися цей матч. Майже всі 45 хвилин команди приділили тому, що намагалися то м’яч потримати, то суперника якось попресингувати . Авжеж, і про боротьбу на "кожному клаптику поля" ніхто не забував. Куди ж без неї в УПЛ…

Все, що із цікавого за перші тридцять хвилин ігрового часу було створено на обидві команди – епізод на 10-й хвилині зі спробою пробити Кулакова. Однак Безкоровайний заблокував удар метрів з десяти. А, і могутній удар Бабогла на 29-й хвилині згадати треба. Захисник влучив точнісінько у… табло. Ще й важке поле не допомагало гравцям хоч якось грати гостріше біля воріт суперника.

Потрошки гра почала розкачуватися після 30-ї хвилини. І це відносно того, що відбувалося до цього. Так на 31-й хвилині пройшла цікава атака у господарів, однак удар Луньова був заблокований. Через три хвилини всі побачили перший удар у площину: Хомченовський влучив точно у руки Шевченку. А ще через чотири хвилини був навіть створений перший гольовий момент, який завершився першим влучанням у площину воріт господарів. Якимось дивом пройшов простріл Калітвінцева, але удар у Кулакова вийшов поганим. Чи то поспішив форвард, чи то злякався неочікуваної можливості.

Завершився перший тайм не дуже приємно для "Олександрії". Спочатку команда втратила Кулакова, якого відверто "зламав" Луньов, за що отримав картку. З цього моменту гості зовсім залишилися без форварда на полі. А у доданий час Шевченко ледь не "привіз" момент, вирішивши обіграти суперника у власному штрафному по важкому полю.

Схоже, у перерві Руслан Ротань задав своїм гравцям лише одне питання: "Вам самим подобається те, у що граєте?". Або щось в цьому дусі… Бо на другий тайм "Олександрія" вийшла куди більш зарядженою на атаку. За перші 15 хвилин другої половини зустрічі гості нанесли одразу п’ять ударів по воротам криворіжців. За весь перший тайм було три… Небезпечно Кліщука турбували Волошин, Третьяков та Бондаренко. Разок м’яч навіть у поперечину влучив: Калітвінцев перекрутив подачу, яка ледь не стала голом.

Перший створений власними руками гольовий момент також на рахунку "Олександрії". На 58-й хвилині Третьяков вивалився на ворота, але пробити повз Кліщука не зумів, влучивши у воротаря. Через декілька секунд воротар потягнув ще й дальній постріл від Скорка. На фоні цього досить несподівано саме "Кривбас" виходить вперед! Після подачі кутового пройшла скидка Задераки головою на дальню штангу, а там вже у порожні ворота з кількох метрів добив Стецьков. 1:0!

Після цього у "Олександрії" якось в один момент все і розладилося. Навіть зворотну заміну Волошина довелося робити, не увійшов нормально він у гру. До 81-й хвилини зовсім нічого не виходило, а після ще й другий м’яч пропустили. Все почалося з того, що "Кривбас" відібрав м’яч в центрі поля і викотив атаку "три в три". Завершував Микитишин: перший удар форварда був заблокований, а із другої спроби Артур поцілив у ближню "дев’ятку". Шевченко, який реагував ще на перший удар, не зміг нічого зробити. 2:0!

Все, що вдалося гостям – відіграти один гол вже у компенсований час. Третьяков зробив простріл з правого флангу, а Мірошниченко увімкнувся у штрафний майданчик і у дотик пробив з лінії воротарського. 2:1!

На цьому і все… "Кривбас" перервав свою серію із поразок і наблизився до "Олександрії" на відстань трьох очок. При тому, що у олександрійців є ще гра у запасі. А Руслан Ротань програв свій перший матч у клубному футболі.