"Верес" (Рівне) - "Колос" (Ковалівка) 0:1

"Верес": Когут, Балан, Курко, Шарай, Вовченко, Кльоц, Пасіч, Блізніченко (Дахновський, 70), Кучеров, Лебеденко (Гайдучик, 70), Шестаков

"Колос": Волинець, Золотов, Чорноморець, Новак, Велетень (Богданов, 68), Кравченко, Болбат, Ільїн (Гусол, 90+3), Оріховський (Криворучко, 90+3), Мілько, Лисенко (Безбородько, 75)
Тренер: Ярослав Вишняк

Попередження: Балан, 28, Вовченко, 43, Кльоц, 90 - Оріховський, 26, Безбородько, 81

{{widget:lineup:20913}}

Попри успіх у минулому домашньому матчі (3:2 над "Львовом"), ситуація для рівнян залишається складною. Навіть більше - напруженою. Бо конкуренти "Вереса" в боротьбі за виживання також набирають очки. Хіба що доля "Львова", що програв усі 8 поєдинків під керівництвом Анатолія Безсмертного, можна сказати, вже вирішена. Усі інші - б'ються.

Неофіційні ресурси "Вереса" гру з "Колосом" охрестили одним із шести фіналів. Бо на кону - місце в УПЛ, а суперник - історично складний для "червоно-чорних" (+1=1-6). Дива не сталося. Рівнянам не вдалося покращити статистику - клуб з Ковалівки переміг завдяки автоголу Балана (після прострілу Велетня) на 8-й хвилині.

За рахунком "Верес" програв, за грою - ні. Другий тайм узагалі - майже зразковий. За винятком двох моментів - пропустили пару небезпечних контратак і не змогли вразити ворота Волинця. Хоча передумови для цього були. Згадаймо, бодай, моменти Шестакова, Балана...

"Верес" знову в небезпечній зоні. Попереду у команди Юрія Вірта - зустрічі з "Металістом 1925", "Шахтарем", "Олександрією", "Динамо" та "Інгульцем". Календар складний, але хто сказав, що все так погано? Усе в руках рівнян. Ще б пані Фортуна посміхнулася їм...