Головний арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)
Асистенти: Виктор Матяш (Донецьк), Семен Шлончак (Черкаси)
"Кривбас": Кліщук, Стецьков, Бескоровайний, Дібанго, Хомченовський, Задерака (Дебелко, 55), Капіч, Татарков (Приходько, 78), Микитишин (Соса, 72), Луньов, Понєдєльнік
"Динамо": Нещерет, Дубінчак, Попов, Сирота, Тимчик, Беніто (Перріс, 72), Сидорчук, Буяльський (Царенко, 82), Андрієвський (Лонвейк, 90), Ванат (Рамірес, 72), Кабаєв (Волошин, 46)
Тренер: Мірча Луческу
Попередження: Хомченовський, 28, Дебелко, 80 - Андрієвський, 45+2, Тимчик, 65, Перріс, 75, Попов, 90+2, Сидорчук, 90+4

{{widget:lineup:20910}}

У стартових складах був мінімум змін. Юрій Вернидуб після нічиєї з "Інгульцем" вирішим зовсім не міняти свою "основу", а Олександр Шовсковський зробив дві зміни. Перша – вимушена: Дячук отримав дискваліфікацію, тому вийшов у центрі захисту Попов. Друга – більше ротація: Дубінчак на лівому фланзі захисту замінив Вівчаренка.

Через тривогу матч розпочався на 15 хвилин пізніше. І ця вимушена перерва точно не пішла на користь "Динамо". Навіть більше, кияни перший тайм відверто програли. Вже на 2-й хвилині "Кривбас" міг виходити вперед: Понєдєльнік з Луньовим добре розігнали контратаку, а Микитишин випередив Попова та пробив головою. Хоча у підсумку арбітри і побачили у форварда невеличкий офсайд, Нещерету довелося добре витягнутися, щоб дотягнутися до м’яча.

Це був не одиничний якийсь випад чи раптова контратака. Ні, саме криворіжці куди краще почали зустріч, тоді як кияни десь на 10-й хвилині почали намагатися перехопити ініціативу. Щоправда виходило це у них так собі… Найнебезпечніший момент гостей за цей відрізок – це пас Буяльского, який опинився з м’ячем у штрафному майданчику, у… руки голкіперу.

"Кривбас" відповів двома небезпечними ударами. Спершу на 15-й хвилині Капіч викручував під дальню штангу – Нещерет у стрибку перевів на кутовий, а через дві хвилини після подачу кутового вже намертво відловив удар зльоту від Задераки. Тут варто окремо похвалити Нещерета, бо удар у суперники з меж штрафного майданчика вийшов доволі потужним, тому не така проста справа була зафіксувати його.

До 18-ї хвилини "Динамо" награло на нуль ударів по воротам, тоді як у суперника вже було чотири, два з яких були у створ воріт. "Розмочив" цей нуль Сидорчук спробою дальнього пострілу – дуже повз ворота. Через дві хвилини нарешті динамівці розіграли гарну атаку, яку почав класним пасом Адрієвський. Хоча завершення від Беніто було на межі поганого та жахливого, бо він нічого кращого не придумав, як просто взяти та вдарити в захисника.

Про відрізок з 20-ї до десь 40-ї хвилини краще зовсім не згадувати. "Кривбас" збавив оберти, а "Динамо" їх навіть не намагалося якось набрати. Тільки кияни під кінець тайму дійсно почали набирати, господарі одразу створили найбільш небезпечну нагоду першого тайму. На другій доданій хвилині після удару зі стандарту було влучання у стінку, від якої м’яч почав опускатися в штрафний майданчик. Луньов все прорахував, добіг і підставив ногу, але Нещерет встиг зреагувати, підставивши пальці. Саме від голкіпера м’яч влучив у поперечину і відлетів у поле.

Чи то план такий був хитрий, чи Олександр Шовковський у перерві прочуханки дав, але одразу "Динамо" взяло та забило. Після стандарту другим темпом подав Андрієвський, а Попов опинився самотнім в десяти метрах від воріт, вистрибнув і головою пробив у кут воріт. 0:1! Можна навіть сказати, що коронний гол від Дениса, за якого повністю забули суперники.

Одразу кияни якось розкріпачилися. Навіть бити почали. Якщо перший тайм по ударам був програний, то до 59-ї хвилини "Динамо" вже було попереду навіть за влучаннями у створ – 4:3. Щоправда, то більше для статистики, бо небезпеки ніякої не було. А от подвоювати перевагу гості могли на 83-й хвилині: спочатку Перріс, а потім Волошин добре зіграли, оформивши Раміресу вихід на ворота, однак форвард не зміг один в один переграти Кліщука.

Вже у доданий час команди обмінялися дальніми пострілами – на удар Перріса поруч з воротами господарі відповіли пострілом Капіча, який намертво забрав Нещерет – і закінчили. Якщо "Кривбас" ще може занести цю гру собі в актив, особливо перший тайм, то для киян краще дивитися лише на рахунок.

Команда грає у своєму звичному стилі для цієї вести – як може, ось тільки часом цього замало. Так було і в цей раз. Провалили перший тайм, швидко забили, а коли потрібно було на класі стримувати суперника, почали направо і наліво набирати карток. Важко даються не тільки позиційні атаки, але і контратаки. За цей матч не впевнений, що навіть п’ять набереться, хоча криворіжці давали простір.

Як казав герой у одному популярному серіалі, такий шлях цього "Динамо". Його треба пройти, дочекатися літа та дивитися, які перебудови будуть. Інших варіантів зараз немає.