Головний арбітр: Євген Арановський (Київ)
Асистенти: Андрій Скрипка (Кропивницький), Олександр Корнійко (Миргород)

"Кривбас": Кліщук, Дібанго, Стецьков, Бескоровайний, Хомченовський, Задерака, Приходько (Рябов, 90+1), Капіч, Понєдєльнік, Дебелко, Луньов (Соса, 46)

"Рух": Паньків, Слюбик, Роман, Соломон-Отабор (Квасниця, 65), Підгурський, Притула (Довгий, 53), Дідик, Альваренга, Климчук, Бренер, Лях
Тренер: Виталий Пономарев

Попередження: Бескоровайний, 28 - Дідик, 30

{{widget:lineup:21015}}

Матч у Кривому Розі розпочався з невеликою затримкою через повітряну тривогу. Проте ця обставина не завадила командам відразу після стартового свистка включитися в боротьбу. Було помітно, що і господарі, і гості налаштовані дуже серйозно, обидва колективи грали на перемогу. На початку матчу супернагоду змарнував Дідик, пробивавши з кута воротарської після пасу Романа. Господарі з відповіддю не забарились. Після розіграшу стандарту Стецьков впритул розстрілював Паньківа, але спасував перед досвідченим кіпером.

"Кривбас" більше володів м'ячем, але у гостей був свій козир. Майже кожна зустріч форварда гостей Юрія Климчука з м'ячем несла небезпеку воротам Кліщука. Лідер атак "Руху" ще до перерви виклався на повну. Проти нього застосовували персональну опіку й колективний відбір м'яча, але Юрій не знітився і загострював гру попереду. До речі, саме на Климчуку господарі і заробили єдине для себе попередження - сфолив Бескоровайний.

За великим рахунком, це була конкурентне протистояння з однаковими шансами на успіх. Але в самому кінці матчу її величність Фортуна відвернулась від гостей та посміхнулась господарям. За хвилину до завершення основного часу, Олексій Довгий у власній штрафній намагався відібрати м'яч у Капіча, але на долю секунди гравець криворізької команди виявився спритнішим. Контакт, який відбувся далі, головний арбітр матчу Євген Арановський розцінив достатнім приводом для призначення пенальті. 11-метровий виконав сам постраждалий, Капіч пробив по центру на силу і перехитрив Паньківа - 1:0. А за декілька хвилин пролунав фінальний свисток. 1:0 - "Кривбас" здобув вже 10, ювілейну перемогу в сезоні та знову повернув собі 6 сходинку.

Трьох матчева безпрограшна серія "Руху" перервалась, але львівська команда за характером і самовіддачею точно не виглядає гірше конкурентів, які ведуть боротьбу за збереження прописки в УПЛ. Цього разу не вистачило трошки холоднокровності і везіння. Але час на виправлення ситуації ще є.