Асистенти: Максим Чертоляс (Херсон), Андрій Скрипка (Кропивницький)
Голи: Довбик, 57, Сарапій, 90+4 - Мякушко, 45
"Дніпро-1": Рибак, Хайнер (Пасіч, 74), Сваток, Адамюк (Танчик, 56), Сарапій, Бланко (Бабенко, 46), Піхальонок, Назаренко (Матарріта, 46), Пеглов, Довбик, Рубчинський (Когут, 69)
"Колос": Фесюн, Золотов, Чоботенко, Ємець, Чорноморець, Велетень (Ільїн, 62), Мілько, Мякушко (Болбат, 62), Оріховський, Кравченко, Безбородько (Попов, 69)
Тренер: Ярослав Вишняк
Попередження: Матарріта, 83 - Мякушко, 13, Ємець, 46, Мілько, 77, Ільїн, 78

{{widget:lineup:21084}}

Тур розпочинався в Ужгороді, де "Колос", який вже спокійно дограє цей чемпіонат, гостив у претендента на чемпіонський титул "Дніпра-1". Після перемоги над "Минаєм" у минулому турі Олександр Кучер вирішив провести відчутну ротацію, змінивши одразу чотирьох гравців. В запасі залишилися Валеф, Пасіч, Бабенко та Танчик, а замість них вийшли Рибак, Назаренко, Рубчинський та Хайнер. В тактичному плані тренерський штаб ніяких змін не робив, всі зміни були суто по позиціям.

У "Колоса" ж після поразки від "Олександрії", яка стала для команди п’ятою в останніх шести матчах, змін було більше. Головна несподіванка від Ярослава Вишняка – вихід з перших хвилин Фесюна замість Волиньця. Для молодого голкіпера ця гра стала першою в цьому сезоні. Також в запасі залишилися Ільїн, Болбат, Лисенко та Богданов, а Новака не було навіть у заявці. Замість них вийшли Золотов, Ємець, Безбородько, Велетень та Мякушко. При тому довелося ще й Кравченку з Чорноморцем трошки поміняти позиції.

За перший тайм ковалівці, від яких якось нічого не очікував побачити, крім гри великими силами у захисті, вразили. Команда заслужила дуже високу оцінку, добре діючи не тільки при обороні своїх воріт, але і в контратаках. Вже на третій хвилині гості могли повести в рахунку, якби Кравченко трошки точніше пробив з центру поля. Микита побачив, що Рибак далеко вийшов із воріт, але сантиметрів не вистачило, щоб влучити у ворота.

Хоча "Колос" іноді намагався навіть позиційно атакувати, "Дніпро-1" виглядав потужніше. Свій перший момент господарі створили на 9-й хвилині: висока подача Піхальонка на дальню штангу закінчилася ударом головою Пеглоу. Фесюн виручив, прийнявши удар на себе.

Ще через дев’ять хвилин бразилець з лінії штрафного майданчика міг забивати після хорошого пасу від Довбика, однак "пульнув" по горобцях. Найбільш ж небезпечний свій момент всього першого тайму "Дніпро-1" організував на 31-й хвилині. Пеглоу з лівого флангу штрафного віддав на ближній кут воротарського на Піхальонка, але Олександр влучив у захисника. Як потім і удар Рубчинського на добиванні також прийшовся у суперника.

В цей час "Дніпру-1" дуже дошкуляли контратаки "Колоса". Якщо на 14-й хвилині після довгого рейду Велетень не зміг точно віддати пас на партнера, який набігав паралельним курсом, то на 32-й хвилині Оріховський міг забивати. Ковалівці розігнали швидку контратаку, Безбородько скинув на Павла, а той, опинившись наодинці перед воротами, метрів із 12-ти пробив у штангу!

Друга репетиція голу відбулася на 36-й хвилині. На цей раз Мякушко обійшов Сватка, віддав під удар Безбородьку, але Денис затягнув із ударом. Домоглися гості свого у самісінькій кінцівці першого тайму. Фесюн закинув на фланг, де провалилася зона Адамюка. Потім пішов пас у центр на Безбородька, де вже погано зіграв Сарапій. А завершилося все тим, що Назаренко не добіг за Мякушком, який і розстріляв ворота. 0:1! Довгенько ВАР переглядав, але все ж підтвердив.

По статистиці "Дніпро-1" перегравав суперника, однак на табло був зовсім інший розклад, тому одразу по перерві Кучер зробив подвійну заміну, випустивши Матарріту та Бабенка, а на 56-й хвилині травмованого Адамюка замінив Танчик. Саме вихід Матарріти з Танчиком допоміг зрівняти рахунок. На 57-й хвилині костариканець встиг подати, Танчик виграв верх, а Довбик добив. 1:1!

Чим ближче був фінальний свисток, тим більше господарі накатували атак на ворота Фесюна. Знову міг забивати Довбик, був момент у Танчика, голкіпер потягнув удар Пеглоу, а Піхальонок з гострого кута влучав у ближню хрестовину! В той момент, коли мало хто вже вірив у перемогу "Дніпра-1", Сарапій все ж приніс команді три очки. На четвертій доданій хвилині захисник забив головою після кутового! Кравченко спочатку упустив суперника, потім ще й від нього рикошет був, через що Фесюн вже не дістав. 2:1!

Таким чином "Дніпро-1" продовжує чемпіонську гонку, відстаючи від "Шахтаря" за три тури до фінішу на два очки. При цьому у команд ще буде очна зустріч в 29-му турі, яка, схоже і вирішить долю чемпіонства. Тим часом Довбик вже максимально наблизився до рекорду Мхітаряна, Артему не вистачає всього одного голу.