Головний арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Асистенти: Олександр Корнійко (Миргород), Семен Шлончак (Черкаси)
"Олександрія": Шевченко, Скорко (Кобзар, 76), Бабогло, Логінов, Мірошніченко, Шулянський (Матюшенко, 89), Сігеєв, Рибалка (Мустафаєв Раміль Огли, 46), Ковалець, Копина, Кулаков (Кожушко, 67)
"Зоря": Сапутін, Бутко, Вантух, Імереков, Бражко, Шахов, Мишньов (Хахльов , 64), Батагов, Булеца (Погорілий, 73), Русин (Полегенько, 73), Антюх (Дришлюк, 64)
Тренер: Патрік ван Леувен
Попередження: Мірошніченко, 56, Скорко, 69

{{widget:lineup:21277}}

Передостанній тур, ігри якого мають розпочинатися в один час, був розподілений на два ігрових дні. Перший відводився боротьбі за медалі. Поки у Львові "Шахтар" з "Дніпром-1" вирішували чемпіонські питання та били один одному обличчя, "Зоря" навідалася в гості до "Олександрії". У випадку поразки дніпрян команда Патріка ван Леувена отримувала можливість піднятися на друге місце, яке крім срібних нагород надає право зіграти в кваліфікації Ліги чемпіонів.

Після "експерименту" зі Снурніциним, який самовилучився в минулому турі, тренерський штаб повернув на лівий фланг оборони Вантуха, з яким у парі знову грав Русин. Як і Антюх повернувся на свій фланг. Позицію форварда ван Леувен знову вирішив закрити за рахунок Мишньова, хоча Дмитро частенько по звичці опинявся в центральній зоні.

У Руслана Ротаня ціла група гравців не могла допомогти партнерам, тому розташувалася на трибуні. В неї входив і Михайленко, який пропускав гру через дискваліфікацію. Також у заявці не було Бондаренка, а Мустафаєв залишився у запасі. Вийшов тренерський штаб із ситуації за рахунок Скорка на правому фланзі захисту, що дозволило Мірошниченку зіграти вище, а Ковалець повернувся у центр. Місце у центрі оборони зайняв Логінов, зліва вийшов Шулянський.

З перших хвилин "Олександрія" намагалася грати вперед, якось комбінувати, але помилки дуже швидко поставили команду в критичне положення. Вже на 9-й хвилині господарі пропустили вперше. Дуже легко "Зоря" провела швидку контратаку, яку класним обвідним ударом у дальню дев’ятку завершив Русин. 0:1! Окремо варто відзначити Шахова, який зі своєї половини поля добіг до штрафного майданчика і віддав гольовий пас. Ніхто Євгена не тільки не зустрічав, а й наздогнати не пробував, хоча важко сказати, що він швидко біг.

Олександрійці одразу спробували відігратися, проте Ковалець забіг у офсайд, Скорко зі штрафного пробив повз ворота, а Бабогло після кутового не влучив у ближній кут, поціливши у сітку з зовнішнього боку. У відповідь господарів чекало чергове моментальне покарання. На 24-й хвилині Логінов втратив м’яч біля власного штрафного, після чого гості дуже швидко забили вдруге. Русин перехопив, зайшов у штрафний майданчик і викотив під удар, а Булеца в один дотик поцілив у дальній верхній кут. 0:2!

До перерви "Олександрія" так і не придумала, за рахунок чого можна щось змінити. Напад у команди був повністю інертний. Якщо у центрі поля ще вдавалося комбінувати, то дії у заключній третині все перекреслювали. Гарний приклад цього – атака на 33-й хвилині. Реально добре розіграли, але останній пас у Кулакова був жахливий.

На другий тайм Ротань випустив вже Мустафаєва замість Рибалки, бо в нападі треба було щось змінювати. Перший більш-менш цікавий момент з’явився на 53-й хвилині. Скорко небезпечно подав, але ні Кулаков, ні Шулянський не встигли. Через хвилину був і перший удар в площину від господарів - Мірошниченко пробив точно в голкіпера.

Було у господарів два моменти, щоб спробувати повернутися у гру. Перший – на 58-й хвилині. Після удару Мустафаєва та рикошету м’яч ледь у ворота "Зорі" не залетів. Другий – на 80-й хвилині. Ковалець зі штрафного не влучив у ближній нижній кут. Більше шансів було, що гості третій заб’ють. На 73-й хвилині Русин продавив Скорка в контратаці, дійшов до штрафного майданчику, прибрав Копину, але не переграв Шевченка. Через 12 хвилин Шевченка врятувала штанга.

На виході "Зоря" тепер має 64 очки. "Дніпро-1" програв, тому випереджає лише за додатковими показниками. Все вирішиться в наступному турі. Якщо "Зоря" перемагає, а конкурент втрачає очки, то луганчани будуть грати в кваліфікації до Ліги чемпіонів. А от "Олександрія" додала собі головного болю. Якщо "Ворскла" завтра переможе, то отримає шанс на п’яте місце. Це й Кулакова втратили. Схоже все, що для форварда не тільки сезон закінчився, а ще й початок наступного може пропустити.