"Металіст" - "Минай" 1:2. Харків прощається з Прем'єр-лігою

Голи: Демченко, 36 - Вишневський, 61, Паламар, 75 (пен.)

"Металіст": Єрмолов, Коррал, Влага (Наумець, 46), Ніколишин, Мизюк, Синчук (Рящанцев, 72), Ралюченко, Чайковський (Самуел, 46; Кайдалов, 88), Демченко,  Чідомере, Прядун

"Минай": Бандура, Булеза, Чуєв (Гечев, 40), Петько, Рогозинський, Нємчанінов, Гончар (Дмитрук, 46), Кравчук, Твердохліб, Байдал (Паламар, 56), Вишневський (Коломоєць, 88)
Тренер: Володимир Шаран

Попередження: Чуєв, 15, Коррал, 47 - Чідомере, 23, Дмитрук, 52, Петько, 54, Гечев, 72, Нємчанінов, 81, Булеза, 84

{{widget:lineup:21306}}

За великим разунком, матч мав велике, доленосне значення лише для "Минаю". "Металіст" фактично припинив боротьбу за виживання ще минулого туру...

На зустрічних курсах проходила гра. Атаку "Метатіста" змінювала атака "Минаю". У господарів загострення йшло від Коррала та Синчука, в складі гостей активними виглядали Вишневський з Твердохлібом. Відкрити рахунок могла як одна, так й інша команда. Щастя посміхнулося харків'янам. На 36-й хвилині чотириходівка Коррал - Чайковський - Синчук - Демченко завершилася обвідним ударом останнього - м'яч влетів точно під дальню стійку. Бандура тягнувся, але марно - 1:0.

Зрозуміло, що такий розклад аж ніяк не влаштовував закарпатців. Наставник Володимир Шаран вирішив змінити хід за рахунок замін. Першу, до слова, провів ще до перерви. І це принесло свої плоди. Гол джокера Паламаря на 58-й хвилині судді, що правда, відмінили - Рогозинський знаходився в офсайді та заважав голкіперу суперника в момент удару. А ось взяття воріт від Вишневського, якому асистував Рогозинський,  було, що називається, чистим - так рахунок став нічийним.

Нічиєї гостям було замало, тож вони націлилися на три очки. І в одній з атак заробили 11-метровий, який впевнено реалізував Паламар - пробив сильно в нижній кут, без шансів для Єрмолова - 1:2. Та "Минай" ледве не втратив мінімальну перевагу. І нехай за порятунок дякує Бандурі - голкіпер парирував удар впритул від Рязанцева, а потім було добивання від форварда "Металіста" та стійка...

У 250-му поєдинку в УПЛ Володимир Шаран здобув дуже важливу для себе та своєї команди перемогу. Ювілей знаного фахівця можна вважати успішним. А "Металісту" ми кажемо: "До побачення". Харків'яни офіційно прощаються з Прем'єр-лігою.